Son Dakika Haberleri: Albaraka'dan Polislere Özel Kredi

Albaraka'dan Polislere Özel Kredi

8 yıl önce

Albaraka ile Polis Bakım ve Yardım Sandığı (POLSAN) arasında yapılan işbirliği sözleşmesi Albaraka Genel Müdürü Fahrettin Yahşi ile Polsan Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Pek tarafından imzalandı Albaraka ile Polis Bakım ve Yardım Sandığı (POLSAN) arasında yapılan işbirliği sözleşmesi Albaraka Genel Müdürü Fahrettin Yahşi ile Polsan Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Pek tarafından imzalandı.

Albaraka'dan Polislere Özel Kredi, System.String[]
Albaraka ile Polis Bakım ve Yardım Sandığı (POLSAN) arasında yapılan işbirliği sözleşmesi Albaraka Genel Müdürü Fahrettin Yahşi ile Polsan Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Pek tarafından imzalandı Albaraka ile Polis Bakım ve Yardım Sandığı (POLSAN) arasında yapılan işbirliği sözleşmesi Albaraka Genel Müdürü Fahrettin Yahşi ile Polsan Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Pek tarafından imzalandı. Sözleşme ile POLSAN'ın ortağı polis ve eşlerine; Albaraka'nın sağladığı özel kar oranları ile konut, araç ve tüketici finansmanından yararlanma imkanı sağlandı.

Albaraka'dan yapılan açıklamaya göre, Albaraka, konut, araç ve tüketici finansmanı konusunda 98 bin ortağı bulunan Polis Bakım ve Yardım Sandığı ile işbirliğine gitti. Kampanya kapsamında, ortaklık sürelerine bakılmaksınız, POLSAN'ın tüm ortakları ile eşlerine Albaraka'nın tüm şubelerinden özel kar oranlarıyla konut, araç ve tüketici finansmanı imkânı tanındı.

POLSAN ortakları, satın almayı düşündüğü konutun ekspertiz değerinin yüzde 75'ine kadar konut finansmanı kullanabilecek. Mortgage kapsamındaki konut finansmanları için 300 TL istihbarat, 500 TL ekspertiz ücreti tahsil edilecek.

Albaraka, sıfır kilometre araç satın almayı planlayan POLSAN ortaklarına, anahtar teslim fiyatı yerine ÖTV ve KDV dahil, diğer masraflar hariç, proformada yazılı bedelin yüzde 80'i oranında finansman sağlayabilecek. İkinci el araçlarda ise bu oran, aracın marka ve modeline göre kasko değerinin yüzde 40-70'i arasında olacak. Araç finansmanında istihbarat ücreti 250 TL olarak belirlendi.

Kampanya kapsamında, POLSAN ortaklarının satın alacağı dayanıklı tüketim mallarının finansmanı için de uygun kar oranları ile destek sağlanacak. - Ankara
Haber Yayın Tarihi : 05.09.2011 03:52 Kaynak: ANKAİş Adamı Vasiyeti Üzerine Evinin Yanına Yaptırdığı Caminin Avlusuna Gömüldü 10 Liradan 200 Lira Yapıp Bankaları Dolandırdılar Mansur Yavaş, ABB'nin İnternet Sitesindeki Kapak Fotoğrafını da Değiştirdi