Son Dakika Haberleri: Albümü Piyasaya Çıkar Çıkmaz Rekorlar Kıran Tarkan, Şimdi de Dünya Listesinde!

Albümü Piyasaya Çıkar Çıkmaz Rekorlar Kıran Tarkan, Şimdi de Dünya Listesinde!

8 gün önce

Megastar Tarkan geçen hafta '10' adlı albüm çıkarmıştı. Albüm çıkar çıkmaz indirme ve satış rekorları kıran Tarkan, albümüyle dünya listesine girmeyi başardı.

Megastar  Tarkan'ın 7 yıl aradan sonra çıkardığı "10" adlı albümü müzik piyasalarına bomba gibi girdi. Şimdiden konser biletleri tükenen  Tarkan albümüyle dünya müzik listelerine de girdi.

ZİRVEYE OTURDU

En son 2010'da "Adımı Kalbine Yaz"ı çıkaran  Tarkan, 7 yıldır merakla beklenen yeni pop albümünü nihayet sevenleriyle buluşturdu. Megastar'ın 15 Haziran'da yayınladığı 10'uncu albümü "10", çıkar çıkmaz hem  Türkiye hem de dünya müzik listelerinde zirveye oturdu.

1 NUMARADAN GİRİŞ YAPTI

Albüm, iTunes'un "en çok indirilen albümler" listesinde birçok ülkede üst sıralarda yer aldı.  Türkiye,  Azerbaycan,  Bahreyn,  Suudi Arabistan ve  Özbekistan'da 1 numara olan çalışma, dünya sıralamasında da kendine yer bulmayı başardı.  Tarkan;  Ed Sheeran,  Katy Perry, Coldplay,  Justin Bieber gibi yıldızların bulunduğu listeye 37'nci sıradan girdi.Tüm odaları 'kral dairesi': THY'nin, denizin altına otel projesi tamamlanıyor Edirne'de Yunus Ekibi Kaza Yaptı: 2 Yaralı
"Dünyanın En Yakışıklı Mahkumu" Jeremy Meeks: Türk Kızları Çok Güzel Süper Lig'in Yeni Ekibi Sivasspor, Ersan Adem Gülüm'ü Kiralamak İstiyor