Alcatel-Lucent Teletaş'ta Görev Değişimi - Son Dakika

Alcatel-Lucent Teletaş'ta Görev Değişimi

03.01.2012 12:03
Alcatel-Lucent Teletaş'ta Görev Değişimi, System.String[]

Alcatel-Lucent Teletaş Türkiye-Azerbaycan Başkanlığı'nı Genel Müdürü olarak görev yapan Murat Cenk Kıvılcım üstleniyor.

Alcatel-Lucent Teletaş Türkiye- Azerbaycan Başkanlığı'nı 1 Şubat 2012'den itibaren halen Alcatel-Lucent Nijerya Genel Müdürü olarak görev yapan Murat Cenk Kıvılcım üstleniyor.

Alcatel-Lucent Teletaş'ın 2009 yılında bu yana Yönetim Kurulu Başkanlığı'nı yürüten Ali Kançal, bayrağı 31 Ocak 2012 tarihi itibarıyle 1999 yılından bu yana Alcatel-Lucent'ta üst düzey yönetici olarak görev alan Murat Cenk Kıvılcım'a teslim ediyor.

1997 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü'nden mezun olan Murat Cenk Kıvılcım, 2002 yılında Fransa INSEAD Üniversitesi Telekomünikasyon Pazarlama yüksek lisans programını bitirdi. 2006 yılında ise, İngiltere Manchester Business School'da "Yüksek Değerli Yöneticiler" programını tamamladı.

Murat Cenk Kıvılcım Mart 1997 - Mart 1999 tarihleri arasında Siemens'de Proje Yönetimi, Pazarlama&Satış Mühendisi olarak çalıştı. Daha sonra, Alcatel-Lucent'a katılan Kıvılcım, sırasıyla Operasyonel Pazarlama Müdürü; İş Satış Destek Müdürü; Ortadoğu, Afrika, Türkiye ve Hindistan İhracat Direktörü; Güney ve Doğu Afrika Carrier Satış Direktörü; Gana Genel Müdürü ve son olarak Nijerya Genel Müdürü olarak görev yaptı.

Alcatel-Lucent Teletaş'ta Görev Değişimi

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Ekonomi Alcatel-Lucent Teletaş'ta Görev Değişimi - Son Dakika Ekonomi

YORUMLAR

Son Dakika

Emekli Yunan Amiral Andoniadis, Atina'nın tezlerini çürüttü: Oruç Reis herhangi bir ihlalde bulunmadı Ermenistan'dan bir PKK taktiği daha! Sınır bölgesine Rus bayrakları diktiler Prof. Dr. Naci Görür, İstanbul depreminde riskli bölgeleri açıkladı: Haliç'ten başlayıp Silivri'ye giden 10 km içindeki kuşak çürük Azerbaycan ordusu, Ermenistan işgalindeki Gubadlı'yı iki taraftan kuşattı! Bölge her an kontrol altına alınabilir İstanbul'da trafik denetimlerinde "uyuşturucu kiti" kullanılmaya başlandı Düğün konvoyu gibi süslenen 3 araçta 16 göçmen yakalandı Mastürbasyon davasında istediği karar çıkmayan koca, eşi ve kızından örnek verdi: Ya onlar görseydi ne olacaktı? Paşinyan'ın kızı Ermenileri delirtti: Hayallerimiz ve hedeflerimiz başarısız oldu