ALCATRAZ Amerika'dan 48 Saat Sonrasında Dizimax HD'de! - Son Dakika

ALCATRAZ Amerika'dan 48 Saat Sonrasında Dizimax HD'de!

19.01.2012 16:21
ALCATRAZ Amerika'dan 48 Saat Sonrasında Dizimax HD'de!
, System.String[]

Dizimax HDLost'un yaratıcısı J.J.Abrams'ın yepyeni ve çarpıcı dizisi Alcatraz, iki saatlik sezon açılışıyla 21 Ocak Cumartesi 21.00'da Dizimax HD'de ekrana geliyor.

Alcatraz, Cumartesi günü yapılacak özel gösterimi sonrasında 25 Ocak'tan itibaren her Çarşamba 21.00'de Amerika'daki yayınından 48 saat sonra Dizimax HD ekranında yayında olacak.

Ünlü yapımcı J. J. Abrams'ın, en tehlikeli suçluların hapsedildiği Alcatraz'daki gizemli olayları konu alan yeni dizisi her Çarşamba, Amerika'daki yayınından sadece 48 saat sonra Dizimax HD ekranında izleyicilerle buluşuyor.

San Francisco Polis Departmanı dedektifi Rebecca Madsen, tüyler ürperten bir cinayeti araştırırken, bir parmak izi onu şok edici bir şüpheliye ulaştırıyor. 50 yıl önce Alcatraz hapishanesinde kaybolan 302 kişi, günümüzde teker teker ortaya çıkıyor.

San Fransisko Polis Departmanı Dedektifi Rebecca Madsen, Alcatraz konusunda uzman olmuş, çizgi roman hastası Dr. Diego ile bu konuyu araştırmak üzere kurulan takıma dahil oluyor. Zamanla olayların göründüğünden çok daha karmaşık ve derin olduğunu, işin ucunda bir devlet sırrı yattığını fark ediyorlar.

İzleyenleri ekran başına kilitleyecek dizi "Alcatraz" 21 Ocak Cumartesi 21.00'da 2 saatlik sezon açılışını yapıyor, devam bölümleri Amerika'da yayınlandığı tarihten 48 saat her Çarşamba 21.00'da Dizimax HD'de ekrana geliyor.

Oyuncular

Sam Neill

Sarah Jones

Jorge Garcia

(LOST)

Parminder Nagra

(ER, Bend It Like Beckham)

Robert Forster

Santiago Cabrera

Jason Butler Harner(Law & Order, Chase)

Yapımcılar

J. J. Abrams

(LOST, Star Trek, FRINGE)

Bryan Burk

(LOST, Start Trek, FRINGE)

Elizabeth Sarnoff

(LOST, Deadwood

Tür Aksiyon, Fantastik, Gerilim

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel ALCATRAZ Amerika'dan 48 Saat Sonrasında Dizimax HD'de! - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Süt sağarken elektrik akımına kapılan kadın feci şekilde can verdi Dünya Sağlık Örgütü, kuzey yarımküredeki vaka artışıyla ilgili liderlere "acil eylem" çağrısında bulundu Kasımpaşa-Göztepe maçında VAR incelemesinin uzun sürmesi tartışmalara neden oldu Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Berlin'deki camiye yapılan polis baskınına tepki gösterdi: Şiddetle kınıyorum Seyir halindeki tırın kasasına çarpan geyik telef oldu "Evde ek iş" tuzağına düşmeyin! Yüzlerce kişi mağdur oldu 82 yıl önce kurulan Ümraniyespor, ismini değiştirdi Daha önce aynı erkekle sevgili olan iki kız tekme tokat birbirine girdi! O anlar kamerada