Son Dakika Haberleri: Aldatıldığını Öğrenen Kadın, İntikam için Kocasının Yasak Aşklarını Anlatan Çalışanıyla Birlikte Kaçtı

Aldatıldığını Öğrenen Kadın, İntikam için Kocasının Yasak Aşklarını Anlatan Çalışanıyla Birlikte Kaçtı

8 ay önce

Eşinin kendisini aldattığını öğrenen kadın, intikam almak için kocasının yasak aşklarını kendisine anlatan çalışanıyla birlikte kaçtı. Olayı öğrenen koca, eşinin ailesine ''Kızınızı bulmazsanız, sizi buraya çivilerim.'' diyerek tehditler savurdu.

İstanbul'da gayrimenkul şirketi sahibi Üzeyir E.'nin eşi, kendisini aldatan eşinden intikam almak için, kocasının ilişkilerini kendisine anlatan çalışanı ile kaçtı. Bunun ardından Üzeyir E., eşinin ailesine ''Kızınızı bulmazsanız, sizi buraya çivilerim.'' diyerek tehditler savurdu. Ailenin şikayette bulunması üzerine soruşturma başlatıldı.

ÇALIŞANINI YASAK AŞKINI ANLATTIĞI GEREKÇESİYLE KOVDU

Güneşli'de yaşayan bir çocuk sahibi Sadık A. bir gayrimenkul şirketinde çalışıyordu. İddiaya göre iş yeri sahibi Üzeyir E. bir ay önce Sadık A.'yı, yaşadığı evlilik dışı ilişkileri, karısına anlattığı gerekçesiyle işten kovdu. Ancak bu olaydan bir süre sonra Sadık A., patronunun eşiyle birlikte ortalıktan kayboldu.

ANNE BABASINI TEHDİT ETTİ

Üzeyir A., eski çalışanının ablası A.K.'ye, "Kardeşin nerede? Onu bul. Eşim de kayıp. Kardeşini ve yeğenini yaşatmam" diye tehditler savurdu. Sabah'ta yer alan habere göre; sonuç alamayan öfkeli koca, 7 Eylül'de anne babasını yanına alıp Sadık A.'nın anne babasının evini bastı. Sadık A.'yı bulamayınca "Sadık'ı bana bulun. Bulmazsanız sizi burada çivilerim" diyerek onları da tehdit etti. Çift bunun üzerine ertesi gün savcılığa giderek şikayette bulundu. Bakırköy Cumhuriyet Savcılığı olayla ilgili soruşturma başlattı.

Aldatıldığını Öğrenen Kadın, İntikam için Kocasının Yasak Aşklarını Anlatan Çalışanıyla Birlikte Kaçtı
Haber Yayın Tarihi : 24.09.2018 08:09 

YORUMLAR


Tartışma Yaratan Programın Ardından CNN TÜRK'ten Açıklama Geldi Arkadaşından Ödünç Aldığı 4 Milyon TL Değerindeki Ferrari'yle Kaza Yaptı! Olay Anbean Kameralara Yansıdı Meksika'da Vatandaşlar Hırsızlık Yaptığı İddia Edilen Kadınları Döverek Elbiselerini Kesti!