Aldığı kilolar yüzünden günlerce konuşulan Serenay Sarıkaya, süper mini elbisesiyle göz kamaştırdı - Son Dakika

Aldığı kilolar yüzünden günlerce konuşulan Serenay Sarıkaya, süper mini elbisesiyle göz kamaştırdı

Son günlerde aldığı kilolarla gündeme gelen Serenay Sarıkaya, önceki gün Kuruçeşme'de süper mini elbisesiyle görüntülendi. Geçtiğimiz günlerde peş peşe basın mensuplarına yakalanan Sarıkaya, "Ya her gün sizinleyim. Üç gündür beni çekiyorsunuz" diyerek takıldı.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz'la yaşadığı aşkla adından söz ettiren Serenay Sarıkaya, önceki gün Kuruçeşme'de elinde kahvesiyle bir mekandan çıkarken görüntülendi. Son aylarda aldığı kilolarla dikkat çeken Sarıkaya, süper mini elbisesiyle göz kamaştırdı.

SALGIN NEDENİYLE İŞLERİ DURDU

Sözcü'de yer alan habere göre: Bergen'in hayatını konu alacak filmde başrol oynayacak olan Sarıkaya'nın koronavirüs nedeniyle çekimleri ertelendi. Alice Müzikali de belirsizliğini koruyan Serenay Sarıkaya, "Bütün işlerimiz ertelendi, durdu. Şu an çalışamıyoruz. Hayatın normale dönmesini bekliyoruz" dedi.

"BENİ BİRKAÇ GÜN ÇEKMEYİN"

Bir yandan yemek yeyip bir yandan da senaryo okuyan Sarıkaya, elinde kahveyle mekandan çıktı. Kendisini görüntüleyen basın mensuplarına takılan güzel oyuncu"Ya her gün sizinleyim. Üç gündür beni çekiyorsunuz" diyerek espri yaptı.

"Senaryo mu okuyordunuz? Yeni projemi var? sorularına ise, "Daha dün konuştuk. Her gün sizinle ne yapacağız? Birkaç gün beni çekmeyin, sonra bir daha sorun aynı şeyleri konuşuruz tekrar" diyerek uzaklaştı.

FİZİĞİYLE DİKKAT ÇEKTİ

Karantinada olduğu süreçte aldığı kilolarla sıkça adından söz ettiren Sarıkaya, siyah mini elbisesiyle tüm dikkatleri üzerine çekti.

Aldığı kilolar günlerce konuşulan Serenay Sarıkaya, süper mini elbisesiyle göz kamaştırdı
Aldığı kilolar günlerce konuşulan Serenay Sarıkaya, süper mini elbisesiyle göz kamaştırdı
Aldığı kilolar günlerce konuşulan Serenay Sarıkaya, süper mini elbisesiyle göz kamaştırdı
Aldığı kilolar yüzünden günlerce konuşulan Serenay Sarıkaya, süper mini elbisesiyle göz kamaştırdı

Haber Yayın Tarihi: 17.09.2020 13:00

Son Dakika Magazin Aldığı kilolar yüzünden günlerce konuşulan Serenay Sarıkaya, süper mini elbisesiyle göz kamaştırdı - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (24)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Ermeni askerlerinin cephede "Bizi burada yalnız bıraktılar" diyerek ağladığı anlar kameraya yansıdı Komşusunun eşinden çocuk yapan Cengiz Koraltan'a sokak ortasında meydan dayağı 56 yaşındaki öğretmen, 16 yaşındaki erkek öğrencisi ile defalarca ilişkiye girdi Erzurum'a altın rezervi müjdesi: Ekonomiye yıllık 400 milyon dolar kazandıracak İBB'nin Twitter hesabından Ronaldo'nun montaj yapılmış fotoğrafını paylaşıldı Koronavirüs sektörü vurunca Türkiye lüks gemi mezarlığına döndü Türk futbolunun efsanesi Tanju Çolak, iki futbolcuyu işaret etti: Galatasaray bunlarla 9 kişi oynuyor Deniz Çakır'dan Ece Üner'e sert tepki: Bu üslupla haber sunuyor, inanılır gibi değil