Alevli bir cisim düştüğü ihbarı ekipleri harekete geçirdi - Son Dakika

Alevli bir cisim düştüğü ihbarı ekipleri harekete geçirdi

22.07.2021 22:35

Alevli bir cisim düştüğü ihbarı ekipleri harekete geçirdi Bartın'ın Ulus ilçesinde köylüler tarafından ormanlık alana alevli bir cismin düştüğü yönündeki ihbar ekipleri harekete geçirdi.

Alevli bir cisim düştüğü ihbarı ekipleri harekete geçirdi

BARTIN - Bartın'ın Ulus ilçesinde köylüler tarafından ormanlık alana alevli bir cismin düştüğü yönündeki ihbar ekipleri harekete geçirdi.

Ulus ilçesine bağlı Kadıköy Ömeroğlu mahallesinde ormanlık alana alevli bir cisim düştüğü ihbarı üzerine bölgeye Jandarma, AFAD ve Orman İşletme Müdürlüğüne bağlı ekipler sevk edildi.

Ekipler ormanlık alanda incelemelerde bulunurken Ulus Kaymakamı Mehmet Sadık Kılıç'ta bölgeye gelerek çalışmaları inceledi.

Ekipler ve köylüler ormanlık alan içinde karadan tarama yaparken drone ile bölge havadan da tarandı.

İstanbul'dan bayram tatili için Ulus'a gelen bir cismin alevler içinde ormanlık alana düştüğünü gördüğünü ifade eden Satı Çelik, "Evde otururken bir cisim gördük. Alev topu şeklinde süzüle süzüle indi. Sonra ormanın içine düştü. Duman çıkmadı. Büyük bir şeydi." Dedi.

Bartın Valisi Sinan Güner, "Köyden bir vatandaşın gökyüzünden ormanlık alana yanar vaziyette bir cismin düştüğü ihbarı üzerine alanda AFAD, Jandarma ve Orman İşletme Müdürlüğü ekiplerimizle arama tarama çalışması yaptık. Karadan ve havadan drone yardımıyla yapılan çalışmalarda herhangi bir ize rastlanamadı. Havanın kararmasıyla çalışmaları sonlandırdık." dedi.

Alevli bir cisim düştüğü ihbarı ekipleri harekete geçirdi
Alevli bir cisim düştüğü ihbarı ekipleri harekete geçirdi
Alevli bir cisim düştüğü ihbarı ekipleri harekete geçirdi
Alevli bir cisim düştüğü ihbarı ekipleri harekete geçirdi

Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Alevli bir cisim düştüğü ihbarı ekipleri harekete geçirdi - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Yeni güne yükselişle başlayan dolar, 8,45'ten işlem görüyor 11:09 Yeni güne yükselişle başlayan dolar, 8,45'ten işlem görüyor Çifte kupalı Kartal, Adem Ljajic yüzünden yeni transfer yapamıyor 11:07 Çifte kupalı Kartal, Adem Ljajic yüzünden yeni transfer yapamıyor Ferdi Tayfur'un yeni imajı görenleri şaşırttı! Sanatçıyı görenler tanıyamadı 10:42 Ferdi Tayfur'un yeni imajı görenleri şaşırttı! Sanatçıyı görenler tanıyamadı
Sarı-Kırmızılılardan dev bütçe! Patrick van Aanholt transferi pahalıya patladı 10:29 Sarı-Kırmızılılardan dev bütçe! Patrick van Aanholt transferi pahalıya patladı Sarıklı görüntüleriyle gündem olan Tuğamiral Mehmet Sarı görevden alındı 10:17 Sarıklı görüntüleriyle gündem olan Tuğamiral Mehmet Sarı görevden alındı Dehşet veren anlar! İntihar eden gencin son sözü 10:07 Dehşet veren anlar! İntihar eden gencin son sözü "Geliyorum beyler" oldu
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu yangın bölgesine gitti! Mağdur vatandaşlar tepki gösterdi 09:52 Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu yangın bölgesine gitti! Mağdur vatandaşlar tepki gösterdi Sosyal medya bu iddia ile karıştı: Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk istifa mı etti? 09:34 Sosyal medya bu iddia ile karıştı: Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk istifa mı etti?
Advertisement