Son Dakika Haberleri: Alex de Souza, Fikret Orman'a 18 Yaşındaki Futbolcuyu Önerdi

Alex de Souza, Fikret Orman'a 18 Yaşındaki Futbolcuyu Önerdi

10 gün önce

Fenerbahçeli eski futbolcu Alex de Souza, Recife'de forma giyen 18 yaşındaki Juninho'yu Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'a önerdi.

Beşiktaş Başkanı  Fikret Orman, "Yeni Talisca'lar bulmak" için bir süre önce  Brezilya'ya çıkarma yapmıştı. Başkan bu seyehatinde F.Bahçe efsanesi Alex'le de görüşmüş ve "Gözüne çarpan genç bir yetenek var mı?" diye sormuştu. Alex ise birkaç genç oyuncunun adını Orman'la paylaşıp, "Bu isimleri bir araştırın, yeni yeni parlıyorlar. Herkesin gözü onların üzerinde. İleride adlarından çok söz ettirebilir" dedi.

Alex'in verdiği isimler arasında Başkan  Fikret Orman'ı en çok etkileyense Recife'de bu yıl A takıma yükselen 1999 doğumlu  Juninho olduğu öğrenildi. Alex'in verdiği isimleri izleyen Orman genç oyuncunun araştırılmasını istedi.


Cumhurbaşkanı Erdoğan, Beşiktaşlı Gökhan Töre'nin Nikah Şahidi Oldu Fenerbahçe'de 10 Yıl Sonra Derbide Kalede Volkan Olmayacak
Galatasaray'da Igor Tudor, Rodrigues'i Derbi Kadrosuna Almadı Malatya'daki 1-0'lık Yenilgi Sonrası Trabzonspor'da 6 Yönetim Kurulu Üyesi İstifa Etti