Alex Kocaman ile Konuşmuyorum Ama Kimseye Kırgın Değilim - Son Dakika

Alex Kocaman ile Konuşmuyorum Ama Kimseye Kırgın Değilim

26.11.2012 11:47
Alex Kocaman ile Konuşmuyorum Ama Kimseye Kırgın Değilim, System.String[]

Brezilya'da düzenlenen Soccorex fuarında Türkiye'nin tanıtım yüzü olan Alex de Souza, DHA'ya çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Fahişe GİBİ GÖNDERİLMEDİM

Brezilya'da düzenlenen Soccorex fuarında Türkiye'nin tanıtım yüzü olan Alex de Souza, DHA'ya çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe'den ayrılması sırasında pek de hoş olaylar yaşanmadığını söyleyen Alex, yine de hiç kimseye kırgın değilim dedi. Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'la aralarında antrenör-futbolcu ilişkisi olduğunu belirten Alex, sancılı süreçte Kocaman ile hiç konuşmamış ve hala da konuşmuyormuş. Ama kırgın değilim, futbol bu her şey olur, biz yolumuza devam ederiz diyor.

FAHİŞE GİBİ GÖNDERİLMEDİM

Felipe Melo'nun kendisi hakkındaki Fahişe gibi gönderdiler sözlerine kahkalarla gülen Alex, Bu Felipe'nin fikri. Katıldığım söylenemez. Evet çok kötü ve sancılı bir süreçten geçtik, çok hoşuma gitmeyen şeyler yaşandı ama sonuçta karşılıklı anlaşarak anlaşmayı feshettik dedi.

TÜRKİYE'YE DÖNMEYİ DÜŞÜNMÜYORUM

Brezilya'da mutlu musun sorusunu evet diye yanıtlanan Alex, birkaç gündür basın organlarında çıkanın aksine Türkiye'ye dönmeyi düşünmediğini söyledi.

HOOİJDONK İLE HASRET GİDERDİ

Alex, Türk Milli Takımı'nda en fazla forma giyen eski takım arkadaşı Rüştü Rençberle, Brezilya- Hollanda arasında oynanan Soccorex Kupası final maçını izledi. Devre arasında saha kenarına gelen kaptan Alex, eski takım arkadaşı Von Hooijdonklad a hasret giderdi.

Alex Kocaman ile Konuşmuyorum Ama Kimseye Kırgın Değilim

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Alex Kocaman ile Konuşmuyorum Ama Kimseye Kırgın Değilim - Son Dakika


Son Dakika

Karşılıklı boykot uygulayan Türkiye ve Fransa'nın ekonomik ilişkileri ne boyutta? Dikkat çeken rakamlar Yüz yüze eğitim sürecinde kronik rahatsızlığı bulunan öğrencilerin sınavları izole bir ortamda gerçekleşecek Son Dakika: Türkiye'de 27 Ekim günü koronavirüs nedeniyle 76 kişi vefat etti, 2209 yeni vaka tespit edildi Mardin'de 1700 yıllık kilise 7 milyon 250 bin liraya internetten satışa çıkarıldı AK Parti, CHP, MHP ve İYİ Parti'den Macron'un İslam'ı hedef alan sözlerine ortak tepki İETT otobüsünde mastürbasyon yapan sapığa "cinsel taciz" suçundan ev hapsi verildi Öldürdüğü hamile kız arkadaşının cansız bedenini yol kenarına atarken görüntülendi Koronavirüse yakalandıktan sonra ten rengi değişen Çinli doktor normale döndü