Aleyna Tilki deprem sonrası çığlık attığı anların videosunu paylaştı - Son Dakika

Aleyna Tilki deprem sonrası çığlık attığı anların videosunu paylaştı

5 ay önce

Bugün saat 13.59'da İstanbul'da 5.8 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Deprem sonrası paylaşım yapan Aleyna Tilki ise, korku trenine bindiği anlarda çığlık attığı videosunu yayınladı.

İstanbul'da saat 13.59'da 5.8 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Kent genelinde şiddetli şekilde hissedilen sarsıntı sonrası 4.1 ve 4.0 büyüklüğünde sarsıntılar kaydedildi. Ünlü isimlerin peş peşe paylaşım yaptığı deprem sonrası en ilginç paylaşımlardan biri de genç şarkıcı Aleyna Tilki'den geldi.

ÇIĞLIK ATTIĞI VİDEOSUNU PAYLAŞTI

19 yaşındaki Aleyna Tilki, yüreklerin ağza geldiği deprem sonrası 2,5 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından korku treni olarak bilinen oyuncağa bindiği anların videosunu paylaştı. Çığlık attığı videosunu kahkaha emojileriyle paylaşan Tilki, "Biraz izleyin sonra sileceğim. Depremden sonraki modum bu" notunu yazdı.

NE OLMUŞTU?

İstanbul'da saat 14.00 sıralarında meydana gelen deprem büyük panik yarattı. AFAD depremin şiddetini 5,8 olarak duyurdu. İstanbul, Bursa, Kocaeli'de okullar bugün için tatil edildi. Silivri'nin 21.68 kilometre açıklarında meydana gelen deprem, İstanbul'un birçok ilçesinde hissedilirken, Kocaeli'de de hissedildi. Depremin ardından, en büyüğü 4.1 büyüklüğünde 28 artçı meydana geldi.

Aleyna Tilki deprem sonrası çığlık attığı anların videosunu paylaştı
27 Eylül Cuma İstanbul'da tatil edilen okullar İstanbul'da bazı ilçelerde eğitime 1 gün ara verildi

HAARP ne demek? HAARP nedir? HAARP silahı nedir? HAARP açılımı nedir? İran'da uçağın düşmesine HAARP mı neden oldu?

Haber Yayın Tarihi: 26.09.2019 04:39 

YORUMLAR


Son Dakika

Vatandaş, deprem bölgesine gelen İmamoğlu'na çağrıda bulundu: Müteahhitler tutuklansın
Acun Ilıcalı çağrılara kulak verdi! Sosyal medya hesabından saat verip duyurdu Son Dakika: Elazığ'a zemin+3'ü geçmeyecek binalar yapılacak

Son Dakika Haberleri