Son Dakika Haberleri: Şahin Kendirci, Aleyna Tilki ile Aşk Yaşadığı İddialarını Yalanladı

Şahin Kendirci, Aleyna Tilki ile Aşk Yaşadığı İddialarını Yalanladı

9 gün önce

Son dönemin en popüler isimlerinden Aleyna Tilki'nin, 'Müslüm' filminde rol alan Şahin Kendirci ile aşk yaşadığı iddia edildi. Her iki taraf da iddiaların doğru olmadığını açıkladı.

Ünlü popçu Aleyna Tilki ile 'Müslüm' filminde Müslüm Gürses'in çocukluğunu canlandıran Şahin Kendirci arasında aşk yaşandığı ileri sürüldü. Aleyna Tilki ve Şahin Kendirci tarafından iddiaların asılsız olduğu açıklaması geldi.

"TANIŞMIYORUZ BİLE"

Kanal D'de yayınlanan 'Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa' programına bağlanan ve gündemi meşgul eden iddialar hakkında açıklamalar yapan Şahin Kendirci, "Bu haberlere sadece sustum. Çünkü ben annemin babamın yanında böyle şeyleri konuşmaktan utanırım. Bizim ailemizde böyle şeyler olmaz. Ben sizin elinizde büyüdüm zaten benim küçüklüğümü biliyorsunuz. Kendisi meslektaşımdır, yaptığı işi de beğeniyorum, saygı duyuyorum ama tanışmıyoruz bile" dedi.

"ÇOK UTANIYORUM"

Aleyna Tilki ile aşk yaşadığı iddia edilen Şahin Kendirci, açıklamalarına devam ederek "Bu söylentiler nereden çıktı ben şaşırdım yani. Sosyal medyadan yazıyorlar 'Bu gerçek mi?' diye. En son size bağlanayım açıklama yapayım dedim. Bu durumlar bizim aile için yanlış durumlar. Şimdi ben konuşuyorum böyle telefonda ama annem babam yanımda çok utanıyorum."

ALEYNA TİLKİ CEPHESİNDEN DE AÇIKLAMA GELDİ

Şahin Kendirci tarafından yalanlanan konu ile ilgili Aleyna Tilki tarafından da açıklama geldi.Genç popçunun menajerlik ajansı Aleyna Tilki ve Şahin Kendirci'nin aşk yaşadığı iddialarının gerçek dışı olduğunu açıkladı.


YORUMLAR


Engelsiz Yaşam Derneği, Kendilerine "Dolandırıcı" Diyen Muhterem Nur'dan Şikayetçi Oldu Netflix'den Muhafız Dizisi Açıklaması: İlk Haftadan 10 Milyon İzlendi

Ücretli Öğretmenler Kendilerine Verilen Sözlerin Tutulmasını Bekliyor Boşanacakları Söylenen Mert-İdil Fırat Çifti, Fil Yetimhanesini Ziyaret Etti