Aleyna Tilki, kendisini dünya starlarından ayıran özelliğini paylaştı - Son Dakika

Aleyna Tilki, kendisini dünya starlarından ayıran özelliğini paylaştı

03.03.2021 16:45

Şarkıcı Aleyna Tilki, katıldığı bir radyo programında dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Kendisinin dünya starlarından farklı olduğunu kaydeden Tilki, "Beni dünya starlarından ayıran şey Konya'da doğmuş olmam. Konya'da doğmak bana çok şey kattı" dedi.

Dünyaya açılma hayalleri için İngilizce şarkısı Retrodrade ile ilk adımını atan Aleyna Tilki, NR1 Türk FM'e konuk oldu. Katıldığı radyo programında yeni parçasına yönelik değerlendirmelerde bulunan Tilki, açıklamalarıyla dikkat çekti.

ŞARKISI İÇİN ASTROLOĞA DANIŞTI

İngilizce şarkısı Retrograde'in çıkış tarihini astrologtan aldığı tavsiye ile belirlediğini kaydeden Tilki, "Şarkının çıkış tarihini astroloğum verdi ve 26 Şubat'ta çıkardım" ifadesinde bulundu.

ALEYNA'NIN KONYA'DA DOĞMA AYRICALIĞI

Kendisini dünya starlarından ayıran özelliğine de değinen genç popçu, şunları söyledi: "Beni dünya starlarından ayıran şey Konya'da doğmuş olmam. Konya'da doğmak bana çok şey kattı. Şarkıma gelen sert eleştiriler kıskançlıktan."

Aleyna Tilki, kendisini dünya starlarından ayıran özelliğini paylaştı
Aleyna Tilki, kendisini dünya starlarından ayıran özelliğini paylaştı
Aleyna Tilki, kendisini dünya starlarından ayıran özelliğini paylaştı

Son Dakika Magazin Aleyna Tilki, kendisini dünya starlarından ayıran özelliğini paylaştı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (2)
  • zeynep: Bu kız bir önceki reenkarnasyonunda müzikle ilgilendi ama şöhret bu reenkarnasyona kaldı, geçen birikimini bu hayatına taşıdığı için genç yaşta dikkat çekti.. Cevap Yaz 5 4 Yayından Kaldır

Son Dakika

Ziraat Türkiye Kupası finali İzmir'de Göztepe Gürsel Aksel Stadı'nda oynanacak Ziraat Türkiye Kupası finali İzmir'de Göztepe Gürsel Aksel Stadı'nda oynanacak Korona bir bakanın daha koltuğunu kaydırdı! Avusturya Sağlık Bakanı gözyaşları içinde görevinden istifa etti Korona bir bakanın daha koltuğunu kaydırdı! Avusturya Sağlık Bakanı gözyaşları içinde görevinden istifa etti Fenerbahçe, teknik direktör Lucien Favre'den yüksek maliyeti nedeniyle vazgeçti Fenerbahçe, teknik direktör Lucien Favre'den yüksek maliyeti nedeniyle vazgeçti Başvurular için yarın son gün! Üniversitelilere 2.500, doktora öğrencilerine 7.500 lira destek Başvurular için yarın son gün! Üniversitelilere 2.500, doktora öğrencilerine 7.500 lira destek Müge Anlı'nın aradığı kayıp sağlık çalışanı arkadaşının evinde ölü bulundu Müge Anlı'nın aradığı kayıp sağlık çalışanı arkadaşının evinde ölü bulundu Genç kız ölüm korkusunu gözyaşlarıyla anlattı: Diğer öldürülen kadınlar gibi ölmek istemiyorum Genç kız ölüm korkusunu gözyaşlarıyla anlattı: Diğer öldürülen kadınlar gibi ölmek istemiyorum Oruç tutmak sağlığı nasıl etkiler, 30 gün oruç tutan bir insanın vücudunda neler olur? İşte tüm merak edilenler Oruç tutmak sağlığı nasıl etkiler, 30 gün oruç tutan bir insanın vücudunda neler olur? İşte tüm merak edilenler Ev halkını uyku ilacı koyduğu menemenle uyutup, 1 kilo altın ile 15 bin lirayı çalarak kayıplara karıştı Ev halkını uyku ilacı koyduğu menemenle uyutup, 1 kilo altın ile 15 bin lirayı çalarak kayıplara karıştı