Son Dakika Haberleri: Aleyna Tilki'nin Sahnede Çözülen Bağcıklarını Annesi Bağladı

Aleyna Tilki'nin Sahnede Çözülen Bağcıklarını Annesi Bağladı

20 gün önce

Son dönemlerde her yaptığı olay olan genç şarkıcı Aleyna Tilki'nin konser esnasında çözülen bağcıklarına annesi müdahale etti.

Genç şarkıcı Aleyna Tilki, Eskişehir'de bir alışveriş merkezindeki konserde hayranlarıyla buluştu. Konseri annesi Havva Tilki de izlerken, konser sırasında kızının çözülen spor ayakkabısının bağcıklarını bağladı.

HAYRANLARI BÜYÜK İLGİ GÖSTERDİ

Alışveriş Merkezinde düzenlenen Aleyna Tilki konserine hayranları büyük ilgi gösterdi. Güvenlik önlemlerinin alındığı konserde genç şarkıcı ilk olarak 'Cevapsız çınlama' adlı şarkısını seslendirdi. Konseri Aleyna Tilki'nin annesi Havva Tilki de izlerken, konser sırasında kızının çözülen spor ayakkabısının bağcığını bağladı.

"BAK, ANNEM BAĞCIKLARIMI BAĞLIYOR"

Aleyna Tilki de kalabalığa doğru, "Bak, annem bağcıklarımı bağlıyor. Anne her yerde anne işte. Yapacak bir şey yok. Annelerimize buradan saygılarımızı sunuyoruz" diyerek annesine teşekkür etti. Anne Havva Tilki, konser boyunca kızını cep telefonu ile kayda aldı.

İşten konserden kareler;
YORUMLAR

Kanadalı Instagram Fenomeni Sevgilisiyle Cinsel İlişkiye Girdiği Anları Canlı Yayın Yaptı Annesi Korkudan Ne Yapacağını Şaşırdı, Sofia Richie Tangayla Şov Yaptı
Nazlı Çelik Ödülünü Şehitlere, Rakibi Fatih Portakal İse Ekip Arkadaşlarına İthaf Etti