Aleyna Tilki'nin "Sürpriz var" paylaşımı takipçilerini heyecanlandırdı - Son Dakika

Aleyna Tilki'nin "Sürpriz var" paylaşımı takipçilerini heyecanlandırdı

05.12.2019 21:06

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla sık sık gündeme gelen ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, Instagram hesabından paylaştığı bir fotoğrafın altına "Sürpriz var" notu düşerek hayranlarını merak içinde bıraktı.

Aleyna Tilki, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar olay yaratamaya devam ediyor. Genç şarkıcı, Instagram hesabından paylaştığı bir fotoğrafın altına "Sürpriz var" notunu düşerek paylaştı. Söz konusu paylaşım Aleyna Tilki'nin hayranlarını merak içinde bıraktı. Sanatçının sürprizinin ne olduğunu merak edenler genç şarkıcıyı soru yağmuruna tuttu.

Aleyna Tilki'nin paylaşımı kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı.

"ASIL YAĞMURU BİLMEYEN İNSANLAR HASTADIR"

Aleyna Tilki, İstanbul'u etkisi altına alan yağmuru dans ederek karşılamış ve şu mesajı yayınlamıştı:

"Bulutlar ağlamıyor. Yağmur damlaları yeryüzüne inip benimle eğlenmek istiyor belki de. Doğayla bütünleşin, yağmurun altında ıslanın ve mutlu olun. Anneler babalar, çocuklarınıza 'Yağmurda dışarı çıkma, hastalanırsın' demeyin. Asıl yağmuru bilmeyen ve onunla bir olmayan insanlar hastadır, hem de kalıcı olarak."

Aleyna Tilki'nin Sürpriz var paylaşımı takipçilerini heyecanlandırdı

Son Dakika Magazin Aleyna Tilki'nin 'Sürpriz var' paylaşımı takipçilerini heyecanlandırdı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (15)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Son 4 maçta 69 yol yiyen kadın takımının kaptanı: Köle gibi ev işleri yapmamızı istiyorlar Ünlü sunucu Öykü Serter'den yasak aşk itirafı: Evli bir erkekle uzun süre birlikteydim Berat Albayrak'ın istifasında parmağı var mı? Bülent Arınç, iddiaları yalanladı 6 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismarda bulunan 3 sapkın, büyü yapmak için de ciğerini kesip çıkarmış Vizonlarda görülen mutasyona uğramış koronavirüs yok oldu Jamie Vardy'nin eşi, kendisine kocasının cinsel ilişki videosuyla şantaj yapan kişinin planını ifşa etti Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dikkat çektiği ekonomi ve yargı reformlarıyla ilgili çalışmalar 3 koldan başladı Koronavirüsü dize getiren Avustralya'da 52 bin kişi rugby maçını tribünden takip etti