Son Dakika Haberleri: Aleyna Tilki, Pijamasıyla İtalya Sokaklarını Birbirine Kattı

Aleyna Tilki, Pijamasıyla İtalya Sokaklarını Birbirine Kattı

8 gün önce

Tatile çıkan ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, pijamasıyla İtalya sokaklarını birbirine kattı. Tilki, o anları sosyal medya hesabından takipçileriyle de paylaşmayı ihmal etmedi.

Tatile çıkan ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, pijamasıyla İtalya sokaklarını birbirine kattı. Tilki o anları sosyal medya hesabından takipçileriyle de paylaşmayı ihmal etmedi.

"VİCDAN AZABI SPORU YAPTI"

Makyajsız görmeye alıştığımız genç şarkıcının bir paylaşımında, göz makyajı dikkat çekti. Öğle yemeğinde makarna yiyen Tilki, yemek çıkışı restoranın önünde, "Vicdan azabı sporu" yaptı. Çevresindeki kimseye aldırmayan şarkıcı daha sonra pijamasıyla İtalya sokaklarında turladı. Tilki'nin paylaşımına takipçileri de sessiz kalmadı. Tilki'nin bir takipçisi paylaşıma, "Bu kız iyice delirdi. Yaptığı hareketlere bak." yorumunu yaptı.

Aleyna Tilki, "Evlenecem, Vermezlerse Kaçacağım" Espirisiyle Kahkahaya Boğdu

Aleyna Tilki ve David Beckham'ın Oğlu Instagram'dan Takipleşmeye Başladı

Şarkıcı Fulin, Kendisini Aleyna Tilki'ye Benzetenlere Ateş Püskürdü

Aleyna Tilki'den Tuhaf Çıkış: Rüyalarımı Anlatsam Ülke Karışır


YORUMLAR (2)


Galatasaray Aradığı Golcüyü İtalya'da Buldu: Mattia Destro 'Güzin Abla'nın "Tecavüze Uğradım" Diyen Genç Kıza Verdiği Yanıt Tepki Çekti

Beşiktaş'ın Yıldızı Gary Medel'in Eşi Cristina Morales, Üniversiteye Geri Döndü Burak Özçivit, Bacanaklarıyla Karting Keyfi Yaptı