Son Dakika Haberleri: Ali Ağaoğlu ile Barışan Petek Ertüre Kimdir?

Ali Ağaoğlu ile Barışan Petek Ertüre Kimdir?

12 ay önce

Eşi Ali Ağaoğlu ile iki yıllık küslüğün son bulmasıyla, oğullarına ihtişamlı sünnet düğünü yapan Petek Ertüre kimdir?

Ali Ağaoğlu ile Barışan Petek Ertüre Kimdir?, System.String[]

Petek Ertüre ile iki yıllık küslüğünü geçtiğimiz ay sonlandıran Ali Ağaoğlu, oğulları Ali Ege'ye ihtişamlı bir sünnet düğünü düzenledi. Oğulları için planladıkları gecede çift, mutlu aile pozları vermeyi de unutmadı.

PETEK ERTÜRE KİMDİR?

Oyuncu Petek Ertüre, 1984 yılında İstanbul'da doğdu. Liseyi Marmara Kolejinin teknik lisesi olan Marmara Radyo Televizyon'da okudu. Ardından Maltepe Üniversitesi Radyo ve Televizyon Programcılığı Bölümü'nden mezun oldu.

OYUNCULUK EĞİTİMİ ALDI

Sunuculuk geçmişi de olan güzel oyuncu, D life, D magazin, Renkli Hayatlar isimli magazin programlarını sundu. Aynı zamanda reklam filmlerinde oynadı ve ''Sonbahar'' isimli dizide rol aldı. Bu arada eğitimini de ihmal etmeyen Ertüre, Müjdat Gezen Sanat Okulu, Sadri Alışık Kültür Merkezi'nde eğitimler aldı. Bunların dışında birçok dizide, televizyon filminde, reklam filminde rol aldı. Uzun zaman birlikte olduğu iş adamı Ali Ağaoğlu'ndan 2013 yılında Ali Ege isimli bir oğlu dünyaya geldi.

Ali Ağaoğlu, Ali Ege'nin Sünnet Düğününde Oğlunun Annesi Petek Ertüre ile Mutluluk Pozu Verdi

Haber Yayın Tarihi: 24.09.2018 10:19 

YORUMLAR


Arkadaşından yardım isteyen çocuk gelini, polisler kurtardı
Komşuların park kavgasında acı detay! Bu fotoğraftakilerin hepsi öldü Emniyet müdürünün talimatı, domuz bağıyla bağlanan kadının hayatını kurtardı