Son Dakika Haberleri: Ali Ağaoğlu'nun Altın Bileziği Göz Kamaştırdı

Ali Ağaoğlu'nun Altın Bileziği Göz Kamaştırdı

4 gün önce

1453'e özel olarak yaptırdığı Atatürk heykelinin açılışında görüntülenen Ali Ağaoğlu'nun kolundaki gösterişli altın bilezik dikkatlerden kaçmadı.

Ünlü iş adamı  Ali Ağaoğlu,  Maslak 1453'e özel olarak yaptırdığı  Atatürk heykelinin açılışında altın bileziği ile göz kamaştırdı.

ATATÜRK HEYKELİNİN AÇILIŞINI YAPTI

Ağaoğlu Şirketler Grubu,  Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında  Maslak 1453'ün içerisinde yer alan  Atatürk heykelinin açılışını önceki akşam yaptı.

"BU HEYKEL MUSTAFA KEMAL'İ TASVİR EDİYOR"

Törende konuşan  Ali Ağaoğlu, " 19 Mayıs  Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşunun dönüm noktasıdır. Bu heykel de Mareşal Mustafa Kemal'i tasvir ediyor. Dünyaca ünlü Azeri heykeltıraş Senan Eynullayev Ehedoğlu'nun eseri" dedi.

ALTIN BİLEZİĞİ DİKKAT ÇEKTİ

Sevgilisi Duygu Su  Gülpınar'la misafirlerini ağırlayan ünlü iş adamının bileğine hayli kalın ve gösterişli bir altın bileklik takması dikkat çekti. Ağa'nın diğer bileğinde ise pırlanta ve altın bir saat vardı.

İşte açılıştan kareler;

Hülya Koçyiğit'in Ameliyatı Başarılı Geçti! Kanserli Bölge Tamamen Temizlendi James Bond Filmlerinin Efsanesi Roger Moore Hayatını Kaybetti
Yeni İmajı İle Cannes Fİlm Festivaline Katılan Pamela Anderson Tanınmaz Halde

1