Ali Babacan, MÜSİAD Başkanlar Toplantısı'na Katılıyor - Son Dakika

Ali Babacan, MÜSİAD Başkanlar Toplantısı'na Katılıyor

03.01.2012 13:02
Ali Babacan, MÜSİAD Başkanlar Toplantısı'na Katılıyor, System.String[]

MÜSİAD'ın Ankara'da yapılacak "Başkanlar Toplantısı", Başbakan Yardımcısı Ali Babacan'ın katılımlarıyla gerçekleştirilecek.

MÜSİAD'ın Ankara'da yapılacak "Başkanlar Toplantısı", Başbakan Yardımcısı Ali Babacan'ın katılımlarıyla gerçekleştirilecek. Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği'nin (MÜSİAD) Ankara'da yapacağı "Başkanlar Toplantısı", Başbakan Yardımcısı Ali Babacan da katılımlarıyla gerçekleştirilecek.

MÜSİAD'dan yapılan açıklamaya göre "Başkanlar Toplantısı" 5 Ocak 2011 Perşembe günü Ankara Rixos Otel'de, Başbakan Yardımcısı Ali Babacan'ın katılımlarıyla gerçekleşecek. Başbakan Yardımcısı Ali Babacan ve MÜSİAD Genel Başkanı Ömer Cihad Vardan, 2011 yılının değerlendirmesi, 2012 beklentileri, Avrupa'da devam eden mali kriz ve Türkiye ekonomisinin son durumunun ele alınacağı özel toplantı öncesi basın mensuplarına açıklamalarda bulanacak.

MÜSİAD Başkanlar Toplantısı'nın ardından Başbakan Yardımcısı Ali Babacan ve MÜSİAD Genel Başkanı Ömer Cihad Vardan, ulusal medya kuruluşlarının Ankara temsilcileri ile öğle yemeğinde bir araya gelecek.

- Ankara

Ali Babacan, MÜSİAD Başkanlar Toplantısı'na Katılıyor

- Kaynak: ANKA

Son Dakika Ekonomi Ali Babacan, MÜSİAD Başkanlar Toplantısı'na Katılıyor - Son Dakika Ekonomi


Son Dakika

Son Dakika! Sağlık Bakanı Koca: Salgın tüm Türkiye'de yeniden tırmanışa geçmiş durumda Ermeni komutan cepheden kaçan askerlerini ikna etmeye çalıştı: Görevinize devam edin Güne yükselişle başlayan altının gram fiyatı 489,5 liradan işlem görüyor Kemar Roofe, orta sahadan attığı golle Avrupa Ligi'ne damga vurdu Maltepe'de film senaryolarını aratmayan karantinadan kaçış planı! Kendilerini hakim ve savcı olarak tanıtmışlar Emekli milletvekili ve cumhurbaşkanlarına zam! İşte önümüzdeki yıl alacakları maaşlar Kocasını başka bir kadının evinde yakalayan eş, mahalleyi ayağa kaldırdı Melek Aslan cinayetinde korkunç detay: Ablasının çıplak fotoğrafını atıp ''Ablanın geceliği ne kadar'' diye sormuş