Son Dakika Haberleri: Ali İhsan Varol, programında CHP ile ilgili soru sorduran sayfaya seçim sonrası ateş püskürdü

Ali İhsan Varol, programında CHP ile ilgili soru sorduran sayfaya seçim sonrası ateş püskürdü

23 gün önce

Ali İhsan Varol, Kelime Oyunu programına montaj yapılarak CHP'yle alakalı sorular sorduran sayfayı ifşa ederek ateş püskürdü.

Sevilen yarışma programı Kelime Oyunu'na yapılan montaja sunucusu Ali İhsan Varol'dan sert tepki geldi. AK Parti'yi destekleyen bir sayfa, programda sorulan soruları değiştirerek, CHP'ye yönelik soru sorulmuş gibi göstermişti. Ali İhsan Varol, montajı yapanlara seçimin ardından sert konuştu.

"KİFAYETSİZ HIRSIZ"

Sosyal medya hesabından montajlanan videoyu paylaşan Ali İhsan Varol, buna cevap vermek için seçimin bitmesini beklediğini belirtti. Ünlü sunucu, videoyu hazırlayanlara "Yayılmasın diye sustum, şu tiviti atacağım anı sabırla bekledim. Ey bu montajı yapan kifayetsiz hırsız; çok hoş planlar kurmuştum senin için ama inanır mısın içim soğudu. Kal kendi mezbeleliğinde... Zaten senin gibi bir satılmış şimdiye kadar 806.415 defa pişman olmuştur." şeklinde tepki gösterdi.

Ali İhsan Varol, programında CHP ile ilgili soru sorduran sayfaya seçim sonrası ateş püskürdü
Haber Yayın Tarihi: 24.06.2019 04:45 

YORUMLAR


Otobüsten düşüp ölen genç kızla ilgili kahreden detayı babası paylaştı Jigolo olmak istedi, 4 bin lira dolandırıldı İnternet üzerinden bilet alıp 48 saatte geldiler, pişman oldular