Fenerbahçe Başkan Adayı Ali Koç, CEO'sunu ve Futbol Direktörünü Belirledi - Son Dakika

Fenerbahçe Başkan Adayı Ali Koç, CEO'sunu ve Futbol Direktörünü Belirledi

28.03.2018 16:35

Mayıs ayında yapılacak kongrede başkanlık için yarışacak olan Ali Koç, CEO ve futbol direktörlüğü için adaylarını belirledi.

Fenerbahçe'de Ali Koç, başkan seçilmesi durumunda futbol takımının CEO'luğu görevine Peter Kenyon'ı getirecek. Büyük saygısının olduğu Aykut Kocaman'la devam edeceği bilinen Koç'un hedefinde ise Kocaman'a yardım edecek üst düzey bir futbol direktörüyle çalışmak var.

İLK HEDEF SAMMER

Sevilla'dan sonra Roma'da da önemli işler başaran Monchi tarzında bir futbol direktörü için çalışmalar yaptığı bilinen Koç'un Kenyon'la bu görev tanımı için bazı isimler üzerinde görüş alışverişi yaptığı iddia ediliyor. İlk etapta adı daha önce Galatasaray'ın futbol direktörlüğü için geçen Mathias Sammer'in yanı sıra Marco Branca, Daniel Comolli, Christian Nerlinger gibi isimler konuşuldu.

PITARCH HABER BEKLİYOR

İkilinin üzerinde mutabık kaldıkları ismin ise Jesús García Pitarch olduğu iddia edildi. Daha önce Valencia ve Atletico Madrid gibi takımları yöneten Pitarch'ın Türkiye'den haber beklediği söyleniyor.

Fenerbahçe Başkan Adayı Ali Koç, CEO'sunu ve Futbol Direktörünü Belirledi
Fenerbahçe Başkan Adayı Ali Koç, CEO'sunu ve Futbol Direktörünü Belirledi

Kaynak: Skorer

Son Dakika Spor Fenerbahçe Başkan Adayı Ali Koç, CEO'sunu ve Futbol Direktörünü Belirledi - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Bill Gates'in insanlara çip takmak için koronavirüs salgınını kullandığı iddiası yalanlandı Real Madrid'in eski futbolcusu Royston Drente, iflas etti Lille, Burak Yılmaz'ın golleriyle Sparta Prag'ı 2-1 mağlup etti Mine Tugay'dan ayna karşısında göğüs dekolteli pozlar! Paylaşıma beğeni yağdı Genç kadın, gelin arabasının yolunu kesip eski erkek arkadaşını son kez ikna etmeye çalıştı Fauci, Pfizer'ın korona aşısını onaylayan İngiltere'yi eleştirdi: Aceleci davrandılar Son Dakika: Fransa Ulusal Meclisi, Azerbaycan toprağı olan Dağlık Karabağ'ı devlet olarak tanıdı 337 gün sonra ortaya çıkan büyük ikramiye talihlisi neden bu kadar beklediğini anlattı: Tamamen aklımdan çıkmış