Ali Koç Futbolun Başına Pitarch ve Kenyon'u Getirecek - Son Dakika

Ali Koç Futbolun Başına Pitarch ve Kenyon'u Getirecek

29.03.2018 07:45
Ali Koç Futbolun Başına Pitarch ve Kenyon'u Getirecek, System.String[]

Başkan adayı Ali Koç, seçilmesi halinde futbol branşını teslim edeceği kişileri belirledi.

Koç, futbol takımının CEO'luğu görevine Peter Kenyon'u getirecek. Ali Koç'un Aykut Kocaman ile teknik direktörlük konusunda devam edeceği kaydedilirken sportif direktörlük içinse marka bir ismi belirledi.
Koç, Kenyon ile yaptığı görüşme sonucunda İspanyol Sportif Direktör Jesus Garcia Pitarch isminde karar kıldı. Önceden Valencia ve A. Madrid gibi takımları yöneten Pitarch, Rafa Benitez'i bulup çıkardı. Cuper ve Aguirre gibi hocalarla çalıştı. (Akşam)
Ali Koç Futbolun Başına Pitarch ve Kenyon'u Getirecek

Kaynak: Skorer

Son Dakika Spor Ali Koç Futbolun Başına Pitarch ve Kenyon'u Getirecek - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Gazintep FK, son dakikada yediği gol sonrası Yeni Malatyaspor ile 2-2 berabere kaldı Kılıçdaroğlu yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi: AK Parti'ye verilen her oy haramdır Oyuncu Hayal Köseoğlu'nun direk dans yaptığı videosu Instagram'ı sallıyor Çöp evde yaşıyorlardı! Yetişkinlerden şiddet gören beş çocuk polisi arayarak yardım istedi Şeyma Subaşı ile ayrılan Guido Senia, eski sevgilisine geri döndü Karadeniz hamsisi en lezzetli dönemine ulaştı: Kilosu 15 lira İran, öldürülen Muhsin Fahrizade için intikam yemini etti Aracını otoparka bırakan Yasemin Şefkatli geçmiş dönem borcunu öğrenince şaşıp kaldı