Ali Koç: Mesut'un imza törenini salı günü yapmayı planlıyoruz - Son Dakika

Ali Koç: Mesut'un imza törenini salı günü yapmayı planlıyoruz

23.01.2021 14:40

Online olarak düzenlenen Divan Kurulu'nda önemli açıklamalarda bulunan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, her şeyin yolunda gitmesi durumunda Mesut Özil'in imza törenini salı günü yapmayı planladıklarını söyledi.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Divan Kurulu'nda gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Yeni transfer Mesut Özil'in durumuyla ilgili de konuşan Koç, "Mesut'un sakatlık durumu yok. İngiltere'deki mevzuata göre listede adı olmamasına rağmen A takımla idmanlara çıktı. Karantina süresi vardı. Bunun ardından imza işlemleri olacak. Mesut Özil'in ilk idmanına yarın akşam çıkmasını bekliyoruz. Ne zaman oynayacağına biz karar vermeyeceğiz, hocası karar verecek. Ancak eski hocasıyla konuştuğumda, '3-4 hafta sürer' demişti. Herhalde 2 hafta sonra yavaş yavaş maçlara girmeye başlar. Umarım yanılmam.

İMZA TÖRENİ İÇİN TARİH VERDİ

Ali Koç her şeyin yolunda gitmesi durumunda Mesut'un imza törenini salı günü yapmayı planladıklarını dile getirdi.

Ali Koç: Mesut'un imza törenini salı günü yapmayı planlıyoruz

Son Dakika Spor Ali Koç: Mesut'un imza törenini salı günü yapmayı planlıyoruz - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

AK Parti İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe'den CHP'li mevkidaşı Canan Kaftancıoğlu'na kahve daveti Rıdvan Dilmen'den Fenerbahçe'ye övgü: Süper değildi ama akıllı bir oyun planı ile kazandı Yusuf Güney, kürk giyen Bülent Ersoy'a demediğini bırakmadı: Erkek oldun, kadın oldun ama insan olamadın Çiğ köfte acılı olduğu için genç çalışanı darbeden saldırgan işten çıkarıldı Meteoroloji'den Marmara ve Karadeniz için sağanak, Doğu Anadolu için yoğun kar yağışı uyarısı "Telefonla çok oynuyorsun" diyerek sevgilisini pompalı tüfekle vurdu Eski eşi tarafından sokak ortasında defalarca bıçaklanan kadın ağır yaralandı Şarkıcı Ceylan imajını yeniledi, görenler tanımakta zorluk çekti