Son Dakika Haberleri: Ali Koç Seçilirse Fenerbahçe - Aydınlar Anlaşması İptal Olacak

Ali Koç Seçilirse Fenerbahçe - Aydınlar Anlaşması İptal Olacak

2 yıl önce

Fenerbahçe kongresinde Ali Koç başkan seçilirse Fenerbahçe ile Acıbadem arasındaki sponsorluk sözleşmesi herhangi bir tazminat bedeli ödenmeden feshedilebilecek.

Fenerbahçe ile Acıbadem arasında imzalanan sponsorluk anlaşması gündemdeki sıcaklığını korumaya devam ediyor. Üç gün önce Fenerbahçe ile Acıbadem arasında imzalanan tarihi sponsorluk sözleşmesinin perde arkasında ilginç detay daha ortaya çıktı.

Yaklaşan Fenerbahçe seçimleri öncesi, Ali Koç başkan seçilirse Fenerbahçe ile Acıbadem arasındaki sponsorluk sözleşmesi herhangi bir tazminat bedeli ödenmeden feshedilebilecek.

ALİ KOÇ'UN EKİBİ VİDEO YAYINLAMIŞTI

Sporx'in haberine göre; Fenerbahçe'nin Acıbadem ile sponsorluk sözleşmesi imzalamasının ardından Ali Koç'un seçim kampanyalarını yürüten sosyal medya ekibi, Koç'un bir videosunu yayınlayarak, "Davamıza sonuna kadar sahip çıkacağız" sözlerine yer vermişti. Fenerbahçe'nin Acıbadem ile imzaladığı sözleşmeden hemen sonra yayınlanan bu video, Koç'un Aziz Yıldırım ve Mehmet Ali Aydınlar'a tepkisi olarak yorumlanmıştı.

6,5 YILLIK ANLAŞMA

Mehmet Ali Aydınlar'ın yönetim kurulu başkanı olduğu Acıbadem ile 2,5 + 4 yıllık sponsorluk anlaşmasına varan Fenerbahçe Spor Kulübü'nün bu sponsorluk anlaşmasından elde edeceği gelir ise henüz kamuoyu ile paylaşılmadı.

Kaynak: Skorer


YORUMLAR


Dodurga'da 14 Milyon Ton Kömür Rezervi Bulunuyor Konsensus İstanbul İçin Yaptığı Son Anketi Açıkladı

Türkiye'nin En Köklü Otobüs Firmalarından Olan Ulusoy İçin İflas Kararı Verildi