Son Dakika Haberleri: Ali Koç'tan Comolli İçin Şok Karar!

Ali Koç'tan Comolli İçin Şok Karar!

28 gün önce

Tarihinin en kötü sezonunu geçiren Fenerbahçe'de Sportif Direktör Comolli'nin gelecek sezondan itibaren sadece transfer için rapor hazırlayacağı iddia edildi.

Fenerbahçe'de bu sezon hüsran yaşatan Sportif Direktör Damien Comolli, transferde gelecek sezon eskisi kadar etkili olamayacak.

COMOLLI RAPOR HAZIRLAYACAK

Star Gazetesi'nde yer alan habere göre; Başkan Ali Koç ve yönetimin bu sezon transferde atılan yanlış adımların ardından Fransız direktörün yetkilerinde kısıtlamaya gitme kararı aldığı öğrenildi. Bu karar Comolli'ye de bildirildi. Buna göre Damien Comolli, transfer edilmesini düşündüğü oyuncu ile ilgili geniş bir rapor hazırlayacak.

KARARI ALİ KOÇ VE YÖNETİM KURULU VERECEK

Koç ve Yönetim bu raporu inceleyecek. Gerekli görülürse, Transfer Komitesi de bu futbolcuyu izleyecek. Transfer edilip edilmeme konusundaki son kararı bu inceleme sonrası da Koç ve Yönetim Kurulu verecek.

Ali Koç'tan Comolli İçin Şok Karar!
Beşiktaş'ta Flaş Şenol Güneş Kararı!

Fenerbahçe, Başakşehir'den 3 İsmin Peşinde! Avcı'nın Evinde Görüşme

Fenerbahçe-Trabzonspor Maçını Cüneyt Çakır Yönetecek

Haber Yayın Tarihi : 25.04.2019 01:40 

YORUMLAR


İki Çocuk Babası Çiftçi: 160 TL'lik Borç için Bana Tecavüz Ettiler Dünyadaki En Zehirli Akrep Aydın'ın Nazilli İlçesinde Görüntülendi! İstanbul Yarışından Resmen Çekilen DSP Adayı Aydın: Her Şey Çok Güzel Olacak