Son Dakika Haberleri: Ali Koç'un Seçim İçin Kullandığı Twitter Hesabı Askıya Alındı

Ali Koç'un Seçim İçin Kullandığı Twitter Hesabı Askıya Alındı

4 gün önce

Fenerbahçe'de başkan adaylığını açıklayan Ali Koç'un propaganda için kullandığı "Fenerbahçeliyiz" adlı Twitter hesabı askıya alındı.

Fenerbahçe'nin başkan adayı Ali Koç'un seçim çalışmaları için sosyal medyada açtığı "Fenerbahçeliyiz" isimli hesap, henüz bilinmeyen bir nedenle askıya alındı.

Fenerbahçe taraftarları, Ali Koç'un propoganda aracı olarak kullandığı Fenerbahçeliyiz adlı Twitter hesabının askıya alınmasını şaşkınlıkla karşıladı.

HESAPLAR YENİDEN AÇILABİLİYOR

Twitter yönetiminin bu kararı neden aldığı henüz bilinmezken, seçim öncesi Ali Koç karşıtlarının hesabı topluca şikayet ettiği öngörülüyor. Twitter'da askıya alınan hesaplar birtakım itiraz süreçlerinin ardından yeniden açılabiliyor.


YORUMLAR (3)
  • A: İNCİRLİK ABD YE KAPATILSIN AYASOFYA İBADETE AÇILSIN ARTIK YAŞAYACAKSAK ŞEREFİMİZLE YAŞAYALIM.BİZEDE Mİ AMBARGO UYGULADILAR UYGULASINLAR BİZE ALLAH YETER.İNGİLİZLER DİREKSİYONUNU DEĞİŞTİRMEDİ HERKES BİZE UYSUN DEDİ.BİZ KUTSALIMIZI ÇİĞNETMEYELİM.KAPATIN ARTIK İNCİRLİK BİZİM OLSUN. Cevap Yaz 5 4 Yayından Kaldır Selcuk: Kapatacak olan smdiye kadar kapatirdi. Sadece mazlum edebiyati yaparlar.. 3 1 Yayından Kaldır

Fenerbahçeli Janssen, Sakatlığı Nedeniyle Ayakkabı Bile Giyemiyor Manchester City, Deplasmanda Manchester United'ı Devirdi
Beşiktaş, Kayseri Engelini Aşamadı: 1-1 Gençlerbirliği Teknik Direktörü Ümit Özat, Uçakta Taraftara Saldırdı