Ali Özkan'dan Bursa Defterdarı Atılğan'a Ziyaret - Son Dakika

Ali Özkan'dan Bursa Defterdarı Atılğan'a Ziyaret

03.02.2017 16:28
Ali Özkan'dan Bursa Defterdarı Atılğan'a Ziyaret, System.String[]

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, ilçenin tüm yönleri ile kalkınıp gelişmesi adına başlattığı Bursa yönetiminde söz sahibi kurum ziyaretlerini hız kesmeden sürdürüyor.

Belediye Başkanı Ali Özkan bu doğrultuda son olarak, Bursa Defterdarı Yusuf Atılğan'a konuk oldu.

Başkan Özkan'ın Atılğan'a gerçekleştirdiği ziyarette; Başkan Yardımcısı Osman Çatak ile birlikte, İmar ve Şehircilik Müdürü Gökşen Akgör Yağcı da hazır bulunurken, toplantıda Karacabey Belediyesi'nin gerçekleştireceği proje ve yatırımlar masaya yatırıldı.

Defterdar Atılgan: Bursa Ülkemizin Lokomotifidir

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Bursa Defterdarı Yusuf Atılğan, tüm Türkiye'nin kalkınması adına lokomotif görevi üstlenen Bursa'nın gelişimine büyük önem verdiklerini dile getirirken, Karacabey'de yürütülen projelere her türlü desteği vermekten de gurur duyacaklarını kaydetti.

Özkan: Tüm Sorunları Tek Tek Çözüyoruz

Kendilerine gösterdiği yakın ilgi için Yusuf Atılğan'a teşekkürlerini sunan Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan da yaptığı açıklamada, ilçenin geçmişten bu yana var olan sorunlarının adeta halının altına süpürülmüş konumdan gün yüzüne çıkarılarak sırasıyla bir bir çözüme kavuşturulduğunu söyledi.

Kurum Yöneticileriyle Güçlü Diyaloglar Geliştiriyoruz

İlçedeki mevcut sorunların çözümü adına, devlet kurum yöneticileri ile geliştirdikleri güçlü işbirliklerinin ilçeye oldukça önemli kazanımlar sağladığının da altını çizen Başkan Ali Özkan, son dönemde tüm Bursa'nın dikkatini üzerinde toplamayı başaran ilçenin, tüm yönleri ile hak ettiği konuma kararlı bir şekilde ilerlemesinden duyduğu memnuniyeti de ifade etti.

Ali Özkan'dan Bursa Defterdarı Atılğan'a Ziyaret

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Ali Özkan'dan Bursa Defterdarı Atılğan'a Ziyaret - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Trabzonspor'da bir futbolcu, koronavirüse yakalandı Suudilerden Trump'ı kızdıracak hamle: Çinli Huawei ve Alibaba ile anlaşma imzaladılar Eşinden ayrılan şahıs bunalım geçirdi, sokağı birbirine kattı Kılıçdaroğlu'nu ziyaret eden belediye başkanı koronaya yakalandı Son Dakika: Araç sahiplerine müjde! Benzine indirim geldi Acun Ilıcalı, kendisinden 30 yaş küçük sevgilisiyle Londra'da görüntülendi Son Dakika! ABD, Türkiye'deki vize işlemlerini terör gerekçesiyle askıya aldı Neslihan Atagül, arasının açık olduğu Burak Özçivit'le ilgili soruya ateş püskürdü