Son Dakika Haberleri: Ali Özkan, Türkiye Gençlik Vakfı Üyeleriyle Buluştu

Ali Özkan, Türkiye Gençlik Vakfı Üyeleriyle Buluştu

12 ay önce

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan tarafından başlatılan ve toplumun tüm katmanları ile birlikte bir araya gelerek, sorunların birlikte belirlenmesi hedeflenen buluşmalara, her geçen gün bir yenisi daha ekleniyor.

Ali Özkan, Türkiye Gençlik Vakfı Üyeleriyle Buluştu, System.String[]

Karacabey'in merkez ve kırsalda yer alan 85 mahallesinde gerçekleştirilen ve güçlü diyaloglarla sorunların yerinde belirlenmesini hedefleyen buluşmalar, bu kez de Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) üyesi gençlerle gerçekleştirildi. Anlamlı etkinlikte; İlçe Kaymakamı Dr. Yusuf Gökhan Yolcu, İlçe Müftüsü Durmuş Ayvaz ve Esentepe Mahalle Muhtarı Ali Işık da hazır bulundu.

Esentepe Camii'nde, TÜGVA Karacabey İlçe Temsilcisi Hakan Kılıç ve vakıf üyesi gençlerle, sabah namazı ve sonrası bir araya gelen Belediye Başkanı Ali Özkan, ilçenin tüm yönleri ile kalkınıp gelişmesi adına istişare kültürünün en önemli vazgeçilmezleri olduğuna vurgu yaptı.

İLÇE GENÇLİĞİNE DAVET

'Gelmeden kıyamet, gel sen de kıyam et' sloganıyla sabah namazı etkinlikleri başlattıklarını ve bu etkinliklerde, Belediye Başkanı Ali Özkan'ı da aralarında görmekten duydukları memnuniyeti ifade eden TÜGVA Karacabey İlçe Temsilcisi Hakan Kılıç, yoğun ilgi gören etkinlikleri farklı camilerde sürdürdüklerini ve tüm ilçe gençliğinin de katılımlarını beklediklerini söyledi.

BÜYÜK POTANSİYELE SAHİP

Gençlerle buluşmasında, Karacabey'de sosyal, kültürel, sportif, ekonomik yönlerden büyük bir değişim ve dönüşüm gerçekleştirdiklerini dile getiren Ali Özkan ise ilçenin ve Karacabeylilerin, çok daha büyük başarıları elde edebilecek büyük bir potansiyele sahip olduğunu ifade ederek, hep birlikte 'zengin ve müreffeh kent' Karacabey'i mutlaka inşa edeceklerini kaydetti.
Doğru Çıkan Tahminleriyle Bilinen Google, Türkiye'deki Yerel Seçim İçin Öngörüsünü Açıkladı Hasta Çocuklar Ağlayarak Sıra Beklerken Doktor Bilgisayarından Oyun Oynadı

Kayalıklarda Fotoğraf Çekmeye Çalışan Sosyal Medya Fenomeni, Feci Şekilde Can Verdi