Son Dakika Haberleri: Ali Palabıyık, Galatasaray maçında top toplayıcı çocuğu tribüne gönderdi

Ali Palabıyık, Galatasaray maçında top toplayıcı çocuğu tribüne gönderdi

3 ay önce

Galatasaray'ın evinde Kasımpaşa'yı 1-0 mağlup ettiği maçta bir ilk yaşandı. Maçın hakemi Ali Palabıyık, zaman geçirdiği gerekçesiyle top toplayıcı çocuğu tribüne gönderdi.

Galatasaray- Kasımpaşa maçının ikinci yarısında çok ilginç bir olay gerçekleşti. Maçın hakemi Ali Palabıyık, Süper Lig tarihinde bir ilk gerçekleştirmiş oldu. Palabıyık topları geç attığı gerekçesiyle top toplayıcı çocuğun sahadan çıkmasını istedi.

Zaman geçirici harekette bulunan top toplayıcı çocuğu tribüne gönderen Ali Palabıyık'ın, görevli çocuğu yerinden uzaklaştırdığı an yayıncı kuruluşun kameralarına da yansıdı.

FATİH ÖZTÜRK: ÇOK ÜZÜLDÜM

Kasımpaşa kalecisi Fatih Öztürk konuyla ilgili maç sonu açıklamalarda bulundu: "Top toplayıcı arkadaşımız yavaş oynamak istedi. Hakem çocuğu ikaz edecek diye düşündüm ama komple çıkardı. Üzüldüm. Keşke ikaz etseydi. Dışarı gönderince çok üzüldüm. Hatta maçtan sonra da görüşmek istedim çocukla ama olmadı" dedi.

Ali Palabıyık, Galatasaray maçında top toplayıcı çocuğu tribüne gönderdi
Haber Yayın Tarihi: 14.09.2019 11:02 

YORUMLAR


Süreli sözleşmeyle çalışan personelin tam zamanlı çalışması sağlanacak
Kulisleri sallayan iddia: Erdoğan AK Parti Genel Başkanlığı'nı güvendiği isme bırakabilir Çocuklarının gözü önünde uzman çavuş ve eşi öldürüldü