Son Dakika Haberleri: Ali Ulvi Kurucu Vefatının 10. Yılında Anılacak

Ali Ulvi Kurucu Vefatının 10. Yılında Anılacak

8 yıl önce

Ali Ulvi Kurucu, vefatının 10.yılında Konya'da düzenlenecek panel ile anılacak."Vefatının 10.Yılında Ali Ulvi Kurucu" paneli, 3 Şubat Cuma günü Konya Ticaret Odası Konferans Salonu'nda gerçekleştirilecek.

Ali Ulvi Kurucu Vefatının 10. Yılında Anılacak, System.String[]

Ali Ulvi Kurucu, vefatının 10. yılında Konya'da düzenlenecek panel ile anılacak.


Konya Üniversitesi Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi Tarih Bölümü öncülüğünde, Konya'daki diğer üniversite ve belediyelerin desteğiyle düzenlenen


"Vefatının 10. Yılında Ali Ulvi Kurucu" paneli, 3 Şubat Cuma günü Konya Ticaret Odası Konferans Salonu'nda gerçekleştirilecek.


Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Emekli Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mustafa Fayda'nın yöneticiliğini yapacağı panelde, Doç. Dr. Nejdet Gök, Doç. Dr. Mustafa Sarı, Doç. Dr. Mustafa Sabri Küçükaşçı, Dr. Mehmet Harmancı ve Mehmet Ali Uz, Ali Ulvi Kurucu ile ilgili sunumlar yapacak.


Konya Türk Tasavvuf Müziği Topluluğu Müdürü Ömer Faruk Belviranlı'nın Ali Ulvi Kurucu'nun güftelerinden oluşan seçme ilahi, kaside ve naatları seslendireceği panelde, katılımcılara Ali Ulvi Kurucu ile ilgili kitaplardan oluşan bir setin hediye edileceği bildirildi.


- KONYA

Haber Yayın Tarihi: 29.01.2012 12:39 Kaynak: AASiirt'te 'ışık hadisesi' için binlerce kişi toplandı
Seçmenin yüzde 51.8'i İBB Başkanı İmamoğlu'ndan memnun değil MHP Lideri Devlet Bahçeli hastaneye kaldırıldı