Son Dakika Haberleri: Ali ve Derin, Aşklarından Güç Alacak!

Ali ve Derin, Aşklarından Güç Alacak!

2 yıl önce

Ay Yapım imzalı 'Bu Şehir Arkandan Gelecek'in yeni bölümünde Ali ve Derin, aile olma yolunda ilerlerken tüm engeller karşısında aşklarına sığınarak pes etmeyecek.

Ali ve Derin, Aşklarından Güç Alacak!, System.String[]

Kerem Bürsin, Leyla Lydia Tuğutlu ve Gürkan Uygun'un rol aldığı 'Bu Şehir Arkandan Gelecek'in yeni bölümünde Ali ve Derin, karşılarına çıkan tüm engellere rağmen pes etmeyip aşklarını ortaya koyarak mücadele edecek. Şahin, oğlu Ali'nin özgürlüğüne kavuşup aile kurabilmesi için çıktığı maçta galip gelmesiyle soluğu Aydemir'in karşısında alacak. Şahin, sözünde durmayan Aydemir karşısında zor kullanmak zorunda kalacak. Hem Şahin hem de Ali'nin tavırları karşısında çileden çıkan Gülce, onlardan intikam almak için oldukça tehlikeli bir yol tercih edecek.

DERİN'İN TEK AİLESİ ARTIK ALİ!

Torunu olacağı için büyük heyecan duyan Tekin, torunu için Derin'e hediyeler gönderecek. Tekin, Derin'i en hassas noktasından yakalasa da babasıyla ilgili öğreneceği gerçek Derin ile Tekin arasındaki son gemileri yakacak. Derin için artık tek ailesi Ali ve bebekleri olacak. Âşıklar arasındaki romantik sahneler, ekran başındakilerin de beğenisini kazanacak.

Bölümde artık Tekin'den daha güçlü olan Belgin, ondan intikam almak için Yiğit'le iş birliği yaparken, Ali'ye karşı hâlâ duyguları olan Aslı ise Bora'yla evlenmeye karar vererek herkesi şaşkınlığa uğratacak.

'Bu Şehir Arkandan Gelecek'in yeni bölümü 10 Mayıs Çarşamba saat 20:00'da Star TV'de ekranlara gelecek.YORUMLAR


Komşuları Tarafından Şikayet Edilen Zanlı, Evine Gelen Polis Memurunu Bıçakladı Oyuncu Melisa Aslı Pamuk'un Adnan Oktar'ın Programına Konuk Olduğu Video Sosyal Medyayı Salladı Türkiye'nin Gündemine Oturan Taksici Hakkında Karar Verildi