Son Dakika Haberleri: Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, Belediye Çalışanını Dövdü

Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, Belediye Çalışanını Dövdü

6 gün önce

İzmir'in Aliağa ilçesinin MHP'li Belediye Başkanı Serkan Acar'ın, temizlik işçisi Yunus Narin'i tekme tokat dövdüğü iddia edildi. İşçi Narin, kendisini dövdüğünü öne sürdüğü Belediye Başkanı Acar hakkında suç duyurusunda bulundu.

İzmir'in Aliağa ilçesinde MHP'li Belediye Başkanı Serkan Acar'ın, temizlik işçisi Yunus Narin'i tekme tokat dövdüğü iddia edildi.

Ege'de Son Söz'den Mehmet İşler'in haberine göre işçi Yunus Narin, olayın ardından Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulundu. Narin, 7 Kasım Çarşamba günü gerçekleşen olay için verdiği ifadede delillerini savcılığa sundu.

BELEDİYE ÇALIŞANINA FİZİKİ MÜDAHALEDE BULUNDU

Serkan Acar'ın, personelle yapılan kahvaltılı program sonrasında hastalık durumlarında bile çalışanlara izin verilmediğini söyleyen ve bu yüzden rapor almak zorunda kaldıklarını ileten Narin'e tepki gösterdiği belirtildi. Daha sonra sosyal medyadan paylaşım yaptığını gerekçe göstererek işçi Yunus Narin'in yanına gelen MHP'li Serkan Acar'ın fiziki müdahalede bulunduğu öne sürüldü.

İşçi Narin, Acar'ın kendisine tokat attığını iddia ederek olayı hukuki makamlara taşıdı ve Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulundu.

İşte o ifade:


YORUMLAR


Hakkari'de Teröristlerden Füze Saldırısı: Yaralılar var AK Parti'yi Tedirgin Eden Anket: MHP, Muhalif Olarak AK Parti'den Oy Koparıyor

Son Ankette MHP Sürprizi: AK Parti 39,6, CHP 21,4 ve MHP 13,2 Andımız Tartışmasında Bahçeli'nin İşaret Ettiği İsimler Görevden Alındı