Aliağa'da 'Andımız' Protestosu - Son Dakika

Aliağa'da 'Andımız' Protestosu

04.10.2013 17:30
Aliağa'da 'Andımız' Protestosu

CHP Aliağa Gençlik Kolları öncülüğünde Cumhuriyet Meydanı'nda toplanan yaklaşık 70 kişi, Andımız'ın kaldırılmasına tepki gösterdi.

Chp Aliağa Gençlik Kolları öncülüğünde Cumhuriyet Meydanı'nda toplanan yaklaşık 70 kişi, Andımız'ın kaldırılmasına tepki gösterdi. Grup adına basın açıklamasını okuyan CHP Aliağa Gençlik Kolları Başkanı Cihan Pazarcı, Ak Parti Hükümeti, son dönemlerde boş paketler çıkartmaya devam ediyor. Bazılarını haberimiz olmadan Meclis'ten geçiriyor, bazılarını da gözümüzün önünde çıkartıyor. İkinci pakette de İstiklal Marşı'nı kaldıracaklarmış. Sosyal medyada böyle gülünç ve eğlendirici şeylere rastlıyoruz. Artık biz Ak Parti Hükümeti'ni tanımıyoruz, tanımayacağız. Biz Atatürk'ün emanet ettiği bu vatanı sonuna kadar savunmak için mücadelemizi dişe diş kana kan sürdüreceğiz. Andımız'ı bir kez daha hep beraber söylemek istiyoruzö dedi.

Daha sonra 7 yaşındaki Nisa Genç'in okuduğu Andımız'ı yüksek sesle tekrarlayan grup, ardından dağıldı.

TMMOB'dan 'Gezi Davası' Protestosu: 'Bu İktidarın Ömrü Dolmuştur' TMMOB'dan 'Gezi Davası' Protestosu: 'Bu İktidarın Ömrü Dolmuştur' SÜRGÜNÜN 158'İNCİ YILINDA ATALARINI ANDILAR SÜRGÜNÜN 158'İNCİ YILINDA ATALARINI ANDILAR
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Aliağa'da 'Andımız' Protestosu - Son Dakika


Advertisement