Son Dakika Haberleri: Aliağa'da İlköğretim Öğrencileri, Nadir Nadi Kütüphanesini Ziyaret Etti

Aliağa'da İlköğretim Öğrencileri, Nadir Nadi Kütüphanesini Ziyaret Etti

8 yıl önce

Aliağa Belediyesi Nadir Nadi Kütüphanesi, Kütüphane Haftası nedeniyle ilköğretim öğrencileriyle dolup taşıyor.

Aliağa'da İlköğretim Öğrencileri, Nadir Nadi Kütüphanesini Ziyaret Etti, System.String[]

Aliağa Belediyesi Nadir Nadi Kütüphanesi, Kütüphane Haftası nedeniyle ilköğretim öğrencileriyle dolup taşıyor.


Nadir Nadi Kütüphanesinin son konukları, Aliağa Şehit Kemal Köyü Yeni Mahalle İlköğretim Okulunun 4-A sınıfı öğrencileri, öğretmen ve velileri oldu.


13 bin kitabın bulunduğu ve güncel yayınlarla sürekli gelişen Aliağa Belediyesi Nadir Nadi kütüphanesini ziyaret eden ilköğretim okulu öğrencilerin en çok ilgisini çocuk kitapları çekti. Öğretmen Suna Özdeşir ile kitapları ilgiyle inceleyen ve seçtiklerini okumaya başlayan öğrencilere aileleri de eşlik etti. Minik ziyaretçilere kütüphaneyi tanıtan Nadir Nadi Kütüphanesi sorumlusu Hilal Yaşar, öğrencilerin bilgiye ulaşması ve kaynak taraması konusunda da bilgiler verdi.


Aliağa Belediye Başkanı Turgut Oğuz, Kütüphane'nin her yaştan okuyucuya hitap edecek zenginlikte olduğunu ifade ederek, "Dünyayı ve ülkesini tanıyan, araştıran, özgüveni yüksek, Atatürkçü, çağdaş değerlere bağlı, kendini iyi yetiştirmiş bir gelecek istiyorsak, bunun yolu çok okumaktan geçiyor. Çocuklarımıza Kitap sevgisinin kazandırılması için kütüphanemiz hizmet veriyor. Başta öğrencilerimiz olmak üzere kitap sevgisi olan herkesi kütüphanemize bekliyorum" dedi.


- İZMİR

Haber Yayın Tarihi: 29.03.2012 03:00 Kaynak: AAEmekli imam, oğlunun ve torununun cenaze namazını kıldırırken göz yaşlarına hakim olamadı
Masaj salonuna fuhuş operasyonu: 250 bin lira ele geçirildi Hadise'nin cesur paylaşımı sosyal medyada olay oldu! Binlerce beğeni aldı