Alişan "Güzelliğim Yüzünden Sorun Yaşıyorum" Diyen Kadınla Dalga Geçti - Son Dakika

Alişan "Güzelliğim Yüzünden Sorun Yaşıyorum" Diyen Kadınla Dalga Geçti

14.05.2019 16:34

Ünlü şarkıcı Alişan, sosyal medyada "Güzelliğim yüzünden sorun yaşıyorum" diyen kadınla dalga geçti.

Sosyal medyada bir kadın, "Güzelliğim yüzünden sorun yaşıyorum, yürüyorum insanlar bayılıyor. Adam araba kullanırken beni görüyor kaza yapıyor" diyerek paylaşım yaptı. Instagram'da hızla yayılan bu videoya Alişan tepkisiz kalmadı.

"GÜZELLİĞİ YÜZÜNDEN MAĞDUR OLMASIN LÜTFEN"

Ünlü şarkıcı, "Güzelliğim yüzünden sorun yaşıyorum" diyen kadını "Yardımcı olmak adına paylaşmak istedim… Lütfen artık bu hanımefendiyi görenler, yoluna baksın.. Güzelliği yüzünden mağdur olmasın artık... Lütfen." sözleriyle ti'ye aldı.

Alişan Güzelliğim Yüzünden Sorun Yaşıyorum Diyen Kadınla Dalga Geçti
Alişan Güzelliğim Yüzünden Sorun Yaşıyorum Diyen Kadınla Dalga Geçti

Son Dakika Magazin Alişan 'Güzelliğim Yüzünden Sorun Yaşıyorum' Diyen Kadınla Dalga Geçti - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (67)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Ülke ayağa kalktı! Aynı yatakta basılan iki erkek, kamuya açık alanda kırbaçlanacak Sağlık Bakanı Koca'nın temmuz ayında örnek gösterdiği Samsun'un koronavirüs haritası artık kıpkırmızı Ormanlık alanda yaralı olarak bulunan köpekte tecavüz bulgularına rastlandı Merkez'in faiz artırımı sonrası bankalar da kredi faizlerini yükseltti! İşte banka banka güncel oranlar Şeyma Subaşı, kızıyla fotoğrafına parayla ilgili yorum yapan takipçisine küfrederek cevap verdi Bahçesine kurduğu güneş enerjisi sistemiyle elektrik, ısınma ve sıcak su ihtiyacını karşılıyor Maradona'nın ölümü sonrası İngiliz basınının attığı manşetler büyük tepki çekti Yine aynı dolandırıcı! Sarı jelatinle sardığı mermerlerden sonra şimdi de demir çakmakları altın diye sattı