Son Dakika Haberleri: Alişan'la Evlenmek İçin Gün Sayan Buse Varol, Hamamda Kına Yaptı

Alişan'la Evlenmek İçin Gün Sayan Buse Varol, Hamamda Kına Yaptı

7 ay önce

6 Mayıs'ta Alişan ile nikah masasına oturmaya hazırlanan Buse Varol, 1700'lü yıllarda inşa edilen Tarihi Çeşme Hamamı'nda dillere destan bir kına yaptı.

6 Mayıs'ta Alişan ile nikah masasına oturacak olan Buse Varol, dün akşam kına gecesini yaptı. Geceden fotoğraflar sosyal medyadan paylaşıldı.

EVLİLİK TEKLİFİNİ DE TARİHİ ATMOSFERDE ALMIŞTI

Güzel oyuncu Buse Varol, sevgilisi Alişan'dan gelen evlenme teklifini de dizi setinin tarihi atmosferinde almıştı. Varol, kına ritüeli için yine tarihi bir mekan seçti.

HAMAMDA KINA

Oyuncu, dün akşam Tarihi Çeşme Hamamı'nda kına gecesi yaptı.1700'lü yıllarda inşa edilen hamamdan sık sık fotoğraf ve video paylaşan Varol, ellerine kına yakıp dans ederken paylaşımlarda bulundu.

ALİŞAN'IN HOŞUNA GİTMEYEBİLİR

Derin göğüs dekoltesiyle dikkat çeken Buse Varol'un fotoğraflarını görenler "Alişan, bu işe bozulabilir" demeden edemedi.

DÜĞÜN PASTASINI FENERBAHÇE MARŞIYLA KESECEK

Türkücü Alişan, "Düğüne yaklaşık bin kişi katılacak. İstanbul'da stadyumda yapsam düğünü, kesin doldururum. Maşallah sevenim ve çevrem çok. Düğün pastası müziğimiz Fenerbahçe marşı olacak. Bu Buse ile ikimizin ortak kararı oldu" dedi.

Buse Varol'un kınasından kareler;


YORUMLAR


Suudi Veliaht Prensi Öven Trump: İsrail'i Korumaya Yardım Edecek Başka Kimsemiz Yok Oyuncu Funda Eryiğit, Can Kırıkları'ndaki Tecavüz Sahnesiyle İlgili İlk Kez Konuştu: Kendimi Kötü Hissettim

Son Dakika! Bahçeli'den Erdoğan'ın Af Çıkışına Yanıt: Partimizi Töhmet Altında Bırakmak Doğru Değil