Son Dakika Haberleri: Alişan'la Yollarını Ayıran Çağla Şıkel, Yeni Sezonda Program Sunacak

Alişan'la Yollarını Ayıran Çağla Şıkel, Yeni Sezonda Program Sunacak

4 gün önce

Uzun yıllardır Alişan'la program yapan ünlü manken ve sunucu Çağla Şıkel, yeni sezonda FOX TV'de program sunacak.

Bir dönem şarkıcı Alişan ile gündüz programı sunan ve uzun zamandır ekranlarda görünmeyen 39 yaşındaki şarkıcı Çağla Şıkel, gündüz kuşağında program sunacak.

GÜNDÜZ KUŞAĞININ YENİ YÜZÜ ÇAĞLA ŞIKEL OLDU

Çağla Şıkel, FOX kanalında gündüz kuşağının yeni yüzü olacak. Haberi Milliyet Gazetesi yazarı Ali Eyüboğlu duyurdu. İşte Ali Eyüboğlu'nun yazısı; "Ulusal kanalların yeni yayın döneminin gündüz kuşağında ekrana getireceği yeni programlar, şimdiden netleşmeye başladı. FOX'un yeni sezonda gündüz kuşağının ekran yüzlerinden biri Çağla Şıkel olacak. Modelin yapacağı programın adı netleşmedi ama içeriği belli. Şıkel'in sunacağı canlı yayın, Zahide Yetiş'in ATV ve Show TV'de yaptığı projenin benzeri olacak. Her gün seyircilerin de katılacağı iki saatlik stüdyo programında Şıkel, diyetisyen, doktor, estetik ve güzellik uzmanlarını konuk edecek."

ALİŞAN OLMADAN PROGRAM SUNACAK

Alişan ve Çağla Şıkel, son olarak 2016 yılında 360 TV'de "Her Şey Dahil" adlı programı sunmuştu. Şıkel, yeni sezonda programı tek başına sunacak.

YOUTUBE KANALI AÇTI

Çağla Şikel güzellik ve moda konularını ele aldığı bir YouTube kanalı açtı. Güzel manken son zamanlarda kendi kanalına yoğunlaşmıştı.

Bebeğinin Cinsiyetini Öğrenen Buse- Alişan Çifti Mutluluktan Havaya Uçtu

Ali Koç'tan Alişan'a Sürpriz Hediye!


YORUMLAR (20)
Tüm yorumlar için tıklayınız


Alişan, Bayramı Ailesiyle Geçirmek İçin Gelen Teklifleri Reddetti Eski Model Ebru Şancı, Bayramda Uygulanacak Toplu Taşıma Ücreti İndirimini Beğenmedi

Demet Akalın "Atarlı Şarkılar Midemi Bulandırıyor" Diyen Sertab Erener'e Canlı Yayında Cevap Verdi Ayşe Arman, Özlediği Eşi İçin Müstehcen Paylaşım Yaptı