Alışveriş merkezindeki park yeri kavgasında sürücüler birbirine girdi - Son Dakika

Alışveriş merkezindeki park yeri kavgasında sürücüler birbirine girdi

2 ay önce

İstanbul'da bir AVM'de yaşanan park yeri kavgasında sürücüler birbirine girerken, olay yerine polis ekipleri sevk edildi. Olay, sürücülerin birbirlerinden şikayetçi olması üzerine karakolda son buldu. Kavga anları anbean kaydedildi.

İstanbul Esenyurt'ta bulunan bir alışveriş merkezinde iki araç sürücüsü arasında park yeri kavgası yaşandı. Güvenlik görevlilerinin ayırmakta güçlük geçtiği kavgada taraflar birbirlerinden şikayetçi oldu. Kavga anları saniye saniye kameraya yansıdı.

Olay, geçtiğimiz cuma günü öğleden sonra Esenyurt'ta bulunan bir alışveriş merkezinde meydana geldi. 34 LE 8492 plakalı araç sürücüsü ile 34 BLN 403 plakalı aracın sürücüsü araç park etme yeri yüzünden birbirine girdi. Otoparkta iki sürçü de kattaki tek park alanına aracını park etmek istedi. Tartışma kısa sürede kavgaya döndü.

HAFİF YARALANDILAR

Alışveriş merkezinin güvenliklerinin ayırmakta güçlük çektiği kavgada sürücüler hafif yaralandı. Birbirlerine zarar veren sürücüler aynı zamanda sözlü tehditlerde de bulundu.

KARAKOLDA SON BULDU

İhbar üzerine polis ekipleri olay yerine sevk edildi. Olay yerine gelen polisler birbirinden davacı olan sürücüleri karakola götürdü. Geçtiğimiz hafta aynı alışveriş merkezinde bir çocuğun bıçaklanmasıyla sonuçlanan başka bir kavga da meydana gelmişti.


Alışveriş merkezindeki park yeri kavgasında sürücüler birbirine girdiSon Dakika

Ulaştırma Bakanı'nın Kovid-19 önlemlerinde pasif kaldığı için görevden alındığı iddia edildi
Nurgül Yeşilçay'dan sette korona şarkısını söyleyen Erkan Petekkaya'ya zehir zemberek sözler "Virüsün pik yapması an meselesi" diyen Bilim Kurulu Üyesi: Önümüzdeki 5 gün çok önemli