Son Dakika Haberleri: Alkışlar Raket Tutan Minik Ellere

Alkışlar Raket Tutan Minik Ellere

7 yıl önce

Muğla Tenis Kulübü ve Balarısı Kreşi'nin gerçekleştirdiği "Raket Tutan Minik Eller" projesinde yer alan miniklere madalyaları verildi.

Alkışlar Raket Tutan Minik Ellere, System.String[]
Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Teniz Kulübü Kortlarında gerçekleştirilen Törene Vali Vekili Necmi Kurt, İl Garnizon Komutanı Kur.Alb.Fevzi Kurşun ve Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Dr. Burhannetin Hacıcaferoğlu katıldı. Açılış konuşmasını yapan Muğla Tenis Kulübü Başkanı ve Tenis Antrenörü Seyhan Heb proje ile ufak yaşlardan itibaren Tenis sporunu sevdirmeyi amaçladıklarını söyleyerek, Balarısı Kreşi ile ortaklaşa iki buçuk yıl gibi uzun süren güzel bir proje gerçekleştirdiklerini belirterek destekleri nedeni ile Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüze teşekkür ediyorum dedi.,Törende bir konuşma yapan Muğla Vali Vekili Necmi Kurt ise öncelikle buraya gelip çocuklarını spora teşvik eden anne ve babaları kutlamak gerekiyor. Sporun önemini küçük yaşlardan itibaren çocuklarımıza kavratmalıyız dedi.

Konuşmaların ardından proje kapsamında Tensi öğrenen 36 minik sporcuya ödülleri ve başarı belgeleri verildi. Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Dr. Burhanettin Hacıcaferoğlu başarılı minik Teniscilere şeker ve çikolata dan oluşan paketler dağıttı.
Haber Yayın Tarihi : 03.01.2013 04:40 Kaynak: BültenlerBursa'da oluklu kertenkele şoku! Yılan sanıp öldürdüler Tunceli'de ters laleler jandarma korumasında İsmail Küçükkaya, Yıldırım-İmamoğlu ortak yayınında nasıl sorular soracak?