Alkolü Fazla Kaçıran Genç Model, Çatıya Çıkmak İsterken Düşüp Öldü - Son Dakika

Alkolü Fazla Kaçıran Genç Model, Çatıya Çıkmak İsterken Düşüp Öldü

24.03.2018 14:54

20 yaşındaki model Toni Kelly, aldığı teklifi kutlamak için verdiği davette çatıya çıkmak isterken alkol ve uyuşturucunun etkisiyle 6 metreden düşüp öldü.

İngiltere'nin başkenti Londra'da yaşayan 20 yaşındaki model Toni Kelly, trajik bir olay sonucu hayatını kaybetti.

ALDIĞI İŞ TEKLİFİNİ KUTLAMAK İSTEMİŞTİ

Yeni Zelandalı Kelly modellik kariyerinde yükselebilmek için geçtiğimiz yıl Londra'ya yerleşti. Bir yandan modellik yapan aynı zamanda da yarı zamanlı işlerde çalışan Kelly, yeni bir iş teklifi aldıktan sonra bunu arkadaşlarıyla kutlamak istedi.

6 METREDEN YERE ÇAKILDI

Evinde bir parti veren ve arkadaşlarını çağıran genç model, ilerleyen saatlerde alkol ve uyuşturucunun etkisiyle kontrolünü kaybetti. Arkadaşlarının tüm uyarılarına rağmen pencereden çıkarak çatıya tırmanmayı deneyen Kelly, dengesini kaybederek yaklaşık 6 metreden aşağıya düştü.

YAŞAM SAVAŞINI KAYBETTİ

Ağır yaralanan Kelly hastaneye kaldırıldı. 2 gün boyunca yoğun bakımda kalan genç model hayatını kaybetti.

Genç modelin ölümü magazin basınında büyük yankı uyandırdı;

Alkolü Fazla Kaçıran Genç Model, Çatıya Çıkmak İsterken Düşüp Öldü
Alkolü Fazla Kaçıran Genç Model, Çatıya Çıkmak İsterken Düşüp Öldü

Son Dakika Magazin Alkolü Fazla Kaçıran Genç Model, Çatıya Çıkmak İsterken Düşüp Öldü - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (24)
  • Mardinli: Bunlar gibi ahlaksız görmedim fazla islamın adını kirleten şarlatanlar sırf adını herkese duyurmak için dünya menfaati için Allah için yaptıkları amel yok fazla haram helal Allah korkusu yok AMA HAYAT BİTTİĞİNDE ne ceblerindeki para ne sesleri nede putlaştırdıkları iki yüzlü ve kibirli suratları ONLARI ALLAHIN GAZABINDAN KURTARAMIYACAK tövbe edip Allaha itaat etmedikleri MÜDDETÇE ibret alsın herkes ölümlü dünya Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ardından iki AK Partili isim daha Saadet Partili Asiltürk'ü ziyaret etmiş Son Dakika: Merkez Bankası yıl sonu enflasyon beklentisini yüzde 9,4'te sabit bıraktı ABD'nin yeni Başkanı Joe Biden'ın kalemle imtihanı sosyal medyayı salladı Tatlıses'in meşhur ettiği oryantal Didem, yıllar sonra yeniden İbo Show'da boy gösterecek Volkswagen'i tahtından eden Toyota dünyanın en çok satan otomobil markası oldu Çobanı evlilik vaadiyle dolandıran ve canlı yayında gözaltına alınan fettan gelin tutuklandı Sokakta donmak üzere olan evsiz kadını polis kurtardı 42 gündür kayıp olan kadının cesedi çuval içinde ormanlık alanda bulundu