Allianz Türkiye'ye Felis'ten 6 ödül - Son Dakika

Allianz Türkiye'ye Felis'ten 6 ödül

13.11.2021 10:48
Allianz Türkiye'ye Felis'ten 6 ödül

Allianz Türkiye, pazarlama iletişimi alanında Türkiye'nin en prestijli organizasyonlarından olan Felis Ödülleri'nden 6 ödülle döndü.

Allianz Türkiye, pazarlama iletişimi alanında Türkiye'nin en prestijli organizasyonlarından olan Felis Ödülleri'nden 6 ödülle döndü.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Allianz Türkiye, pazarlama iletişiminin tüm disiplinlerinde yaratıcılık, etki ve kaliteyi onurlandıran Felis Ödülleri'nde 6 ödüle layık görüldü.

Allianz Türkiye "97 Yıldır Hayatın Her Anında Allianz Seninle" reklam filmiyle "Üretimde Ustalık ve Tasarım" bölümü altındaki "Müzik ve Ses Tasarımı" kategorisinde Felis Ödülü'nü alırken, "Yönetmen" kategorisinde de Başarı Ödülü'nün sahibi oldu.

Allianz Teknik'in tanıtımı "Kelebek Etkisi" projesiyle "Dönüştüren Pazarlama Etkisi" bölümü altındaki "En İyi Pazarı Geliştiren" ve "En İyi Ürün/Hizmet Lansmanı" kategorilerinin "B2B" başlıklarında Başarı Ödülü'nü alan Allianz Türkiye, "HEY! Bir Çevik Dönüşüm Yolculuğu" ile "PR" bölümü altındaki "İç İletişim Yönetimi" kategorisinden ve Allianz Motto Müzik'in "Yanında Allianz, Hayatında Müzik" projesiyle "Medya" bölümü altındaki "Finansal Hizmetler" kategorisinden de Başarı Ödülü ile döndü.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Allianz Türkiye Pazarlama ve Dijital Sigortalar Genel Müdür Yardımcısı Onur Kırcı, Felis'te 6 ödüle birden layık görülmekten mutluluk duyduklarını belirtti.

Kırcı, şunları kaydetti:

"Allianz Türkiye olarak tüm gücümüzü müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için kullanıyoruz. Bu bakış açısıyla yön verdiğimiz projelerimizle her zaman müşteri odaklı olmayı hedefliyoruz. Yenilikçi fikirlerle harmanlayarak ortaya koyduğumuz yaratıcı projelerin ve müşteri odaklı yaklaşımımızın takdir görmesi bizler için büyük bir gurur. Concept ve V for Viral ile birlikte hayata geçirdiğimiz projelerimiz ve kampanyalarımızla aldığımız bu ödüllerle, çabalarımızın karşılıksız kalmadığını görüyor, daha iyisini ortaya koymak için ekip olarak motive oluyoruz."

YORUMLAR
500
Sağlık Bakanı Koca, 75. Dünya Sağlık Asamblesi'nde Genel Kurula konuştu Açıklaması Sağlık Bakanı Koca, 75. Dünya Sağlık Asamblesi'nde Genel Kurula konuştu Açıklaması Gençler ve Yıldızlar Türkiye Bisiklet Şampiyonası, Balıkesir'de sona erdi Gençler ve Yıldızlar Türkiye Bisiklet Şampiyonası, Balıkesir'de sona erdi TBESF Okçuluk Türkiye Şampiyonası sona erdi TBESF Okçuluk Türkiye Şampiyonası sona erdi
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Allianz Türkiye'ye Felis'ten 6 ödül - Son Dakika


Advertisement