Alman Çiftten Karavanla Anadolu Turu - Son Dakika

Alman Çiftten Karavanla Anadolu Turu

02.01.2012 18:18
Alman Çiftten Karavanla Anadolu Turu, System.String[]

Karavanla Anadolu turuna çıkan Alman dalgıç çift, 45 gün içinde 25 il gezecek.

Karavanla Anadolu turuna çıkan Alman dalgıç çift, 45 gün içinde 25 il gezecek. Anadolu turuna Edirne'den başlayan Alman dalgıç Peter-Grit Rehse çifti, turlarını Hatay'da sonlandıracak.

Tur kapsamında Antalya'nın Manavgat ilçesine bağlı Side Antik Kent'i gezen Rehse çifti, 16 gün içinde Edirne, İstanbul, Kütahya, Bilecik, Konya, Burdur, Manisa, Isparta, Denizli ve Antalya illerini gezdiklerini ifade etti.

Dokuz yıldır karavanla ülke turu yaptıklarını belirten Peter Rehse, geçen yıl 2 ay içinde Makedonya, Arnavutluk, Çek Cumhuriyeti ve Bosna Hersek'i gezdiklerini söyledi.

Karavanla seyahat yapmaya çok sevdikleri Kria ve Lucky isimli köpeklerinin de eşlik ettiğini belirten Rehse, eşi ile birlikte karavanla tatil için yıllık 20 bin euro bütçe ayırdıklarını kaydetti.

Rehse, "Karavanla ülke ülke dolaşmayı çok seviyoruz. Eşimle birlikte daha önce de Bodurum ve Marmaris'e tatile geldik. Muğla Bodrum ve Marmaris ile Antalya Kaş'a eşimle dalış yapmak için geldik. Dalış için genelde Mısır, Avustralya, Tayland ve Türkiye'yi tercih ediyoruz. Karavanla gezerek Türkiye'nin doğal güzellikleri ve tarihi ören yerlerini gezmek çok hoşumuza gidiyor." diye konuştu.

Bayan dalgıç Grit Rehse, eşi ile birlikte karavanla dünya turu yapmaktan çok büyük keyif aldığını kaydetti.

Alman Çiftten Karavanla Anadolu Turu

Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Alman Çiftten Karavanla Anadolu Turu - Son Dakika


Son Dakika

Arka Sokaklar'ın Pınar'ı İstanbul'u terk edip, çocuk sahibi oldu! İşte son hali 00:28 Arka Sokaklar'ın Pınar'ı İstanbul'u terk edip, çocuk sahibi oldu! İşte son hali Türkiye'nin AB'den destek talebinin ardından 00:01 Türkiye'nin AB'den destek talebinin ardından "Help Turkey" etiketiyle 2 milyona yakın tweet atıldı Türkiye, yangınlara karşı AB'den yardım talep etti! 3 uçak yolluyorlar 23:17 Türkiye, yangınlara karşı AB'den yardım talep etti! 3 uçak yolluyorlar
Manavgat'ta hareketli gece! Otel bölgesinde yeniden yangın başlayınca silahını alan ormanın içine koştu 22:59 Manavgat'ta hareketli gece! Otel bölgesinde yeniden yangın başlayınca silahını alan ormanın içine koştu Arkadaşlarıyla pikniğe giden genç kadın kazara vurularak öldü 21:56 Arkadaşlarıyla pikniğe giden genç kadın kazara vurularak öldü Çukur dizisiyle ünlenen Alperen Duymaz yangın söndürme çalışmalarına katıldı 20:21 Çukur dizisiyle ünlenen Alperen Duymaz yangın söndürme çalışmalarına katıldı
Yangının sembol fotoğrafındaki genç kız konuştu: Zaman değişse de kadınlarımız hiç değişmedi 19:10 Yangının sembol fotoğrafındaki genç kız konuştu: Zaman değişse de kadınlarımız hiç değişmedi Konya'da katledilen 7 kişilik ailenin akrabası etnik provokasyonlara yanıt verdi: Kimse bizi ayıramaz 17:45 Konya'da katledilen 7 kişilik ailenin akrabası etnik provokasyonlara yanıt verdi: Kimse bizi ayıramaz
Advertisement