Son Dakika Haberleri: Alman Magazin Dergisi, Türkiye Turizmini Övdü Cennetin Adresi Türkiye

Alman Magazin Dergisi, Türkiye Turizmini Övdü Cennetin Adresi Türkiye

6 yıl önce

Bunte dergisi Almanya'da yaz sezonun başlamasıyla beraber okuyucularına 'Haydi Türkiye'ye gidiyoruz' başlığı altında 'cennet çok yakında' spotuyla Türk turizmini övdü.

Alman Magazin Dergisi, Türkiye Turizmini Övdü Cennetin Adresi Türkiye, System.String[]

Bunte dergisi Almanya'da yaz sezonun başlamasıyla beraber okuyucularına 'Haydi Türkiye'ye gidiyoruz' başlığı altında 'cennet çok yakında' spotuyla Türk turizmini övdü.


Haberde 'Türkiye artık uluslararası jet-set sosyetesin vazgeçilmez ülkesi oldu. Türkiye ucuz komforlu, lüks, tatil paketi sunulan ülke dışında zengin kültürü, tarihi, mutfağı, alışveriş imkanları'yla adeta Maldiv adalarını aratmıyor diye okuyucularını Türkiye'ye davet etti. Antalya, Alanya, Side, Belek muhakkak görülmeli, gezilmeli. Fotoğraflarla Bodrum kalesi, Side Apollon tapınağı, İzmir- Çeşme plajı, Bodrum ve Belek'te Adem-Havva oteline dergi geniş yer verdi. Dergi Fethiye'de Hillside tatil klübüyle hediyelik eşyaları, tadına doyamayacağınız Türk baklavasını kalori bombası olarak tanıttı. Türkiye'ye gelen ünlüler arasında top model Salma Hayek, Bar Refaeli, Hollywood yıldızı Milla Jovovich, milyarder François-Henri Pinault gibi çok sayıda ünlülerin Türkiye müdavimi olduğunu yazdı. Bunte dergisi haberinde Bodrum'un eğlence mekanları, 'Mandarin Oriental' oteli, zengin alışveriş imkanlarını okuycularına duyurdu. Dergi Türkiye hakkında geniş bilgi edinmek isteyenler için www.bunte.detuerkei web sitesini ziyaret etmeleri tavsiye edildi'.

Haber Yayın Tarihi: 01.08.2014 11:40 Kaynak: DHATekirdağ'da ikinci doğal gaz rezervi bulundu
Yeni partinin adı ve logosu ortaya çıktı: YAP Doktor kızını GPS ile takip edip öldüren baba, 2 araca daha GPS yerleştirmiş