Son Dakika Haberleri: Atatürk Havalimanında 25 Metreden Düşen Alman Yolcu, Hayatını Kaybetti

Atatürk Havalimanında 25 Metreden Düşen Alman Yolcu, Hayatını Kaybetti

2 ay önce

Atatürk Havalimanında Alman yolcu Horst Bichler, Dış Hatlar Terminali gidiş katında, araç yolunun bulunduğu alanda 25 metrelik korkulukların üzerinden kendini boşluğa bıraktı. Hayatını kaybeden Bichler'in intihar ettiği ihtimali üzerinde duruluyor.

Atatürk Havalimanında Alman yolcu Horst Bichler (61), 25 metre yüksekten düşerek hayatını kaybetti. Bichler'in intihar ettiği ihtimali üzerinde duruluyor.

RAHATSIZLIĞI SONRASI HASTANEYE KALDIRILDI

Edinilen bilgiere göre, 19 Mart'ta Tayland'ın tatil adası Phuket'ten aktarmalı olarak İstanbul'a gelip Almanya'nın Hannover şehrine gidecek olan Bichler, o gün uçağa binmedi. Dış Hatlar Terminali transit alanda dün rahatsızlanan Bichler, yer hizmeti görevlileri tarafından kontrol amaçlı olarak Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldü. Bir gün hastanede gözetim alında tutulduğu öğrenilen Bichler, bugün sabah saatlerinde hastaneden taburcu edildi. Alman yolcu daha sonra tekrar havalimanına geldi.

İNTİHAR ETTİĞİ İHTİMALİ ÜZERİNDE DURULUYOR

Saat 17.30 sıralarında Dış Hatlar Terminali gidiş katında, araç yolunun bulunduğu alanda korkuluklara çıkan Bichler, 25 metre yükseklikten boşluğa düştü. Olay yerine ilk gelen polis memuru tarafından ilk yardım uygulaması yapılan Bichler'e daha sonra sağlık ekipleri de müdahale etti. Ambulansa alınarak Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan Alman yolcu, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Polis, olayla ilgili araştırma başlatırken, Bichler'in intihar ettiği ihtimali üzerinde duruyor.

Haber Yayın Tarihi : 23.03.2019 09:14 Kaynak: DHA

YORUMLAR


Başakşehir'de Arda Turan Depremi! Yollar Ayrılıyor Dede, İçine Şeytan Kaçtığını Söylediği 2 Yaşındaki Torununu Yanan Sobaya Attı İmamoğlu'nun Öğrenci Aylık Akbil'ini 50 TL'ye İndirme Vaadine AK Parti'den Yeni Teklif: 40 Yapalım