Son Dakika Haberleri: Almanya 4. Liginde Fortuna Düsseldorf U23 Takımını Çalıştıran Taşkın Aksoy: Beşiktaş Beni İstedi

Almanya 4. Liginde Fortuna Düsseldorf U23 Takımını Çalıştıran Taşkın Aksoy: Beşiktaş Beni İstedi

27 gün önce

Son olarak Almanya 4. Liginde Fortuna Düsseldorf U23 takımını çalıştıran Türk antrenör Taşkın Aksoy, Beşiktaş'ın kendisini istediğini söyledi.

Almanya 4. Liginde Fortuna Düsseldorf U23 Takımını Çalıştıran Taşkın Aksoy: Beşiktaş Beni İstedi, System.String[]

Fortuna Düsseldorf'ta Alt yapı koordinatörü olarak görev alan ve son olarak 4. Ligde Fortuna Düsseldorf U23 takımını çalıştıran Türk antrenör Taşkın Aksoy, Beşiktaş hakkında sürpriz açıklamalarda bulundu. Alman basınına konuşan 51 yaşındaki antrenör, Beşiktaş'tan yardımcı antrenör olması için teklif aldığını belirtti.

''ALMANYA'DA KALMAK İSTİYORUM''

Taşkın Aksoy, ' 'Türkiye'de bazı görüşmelerim oldu ancak sözleşme imzalamadık. Almanya'da kalmak istiyorum, önceliğim bu. Boşta oturmak istemiyorum, tekrar yeşil sahalara döneceğim.'' diye konuştu.

TÜRKİYE'DE KAYSERİSPOR VE KOCAELİSPOR FORMALARINI GİYMİŞTİ

Futbolculuk kariyerinde Türkiye'de Boluspor, Kocaelispor ve Kayserispor formalarını da giyen Aksoy, 2015'ten beri Fortuna Düsseldorf'ta çalışıyordu. Taşkın Aksoy, 6 ay önce Fortuna Düsseldorf U23 takımındaki görevinden alınmıştı.

(Sporx)


YORUMLAR


Çocuklara Bakıcılık Yapan Genç Kadına, Eniştesi Tecavüz Etti Hadise, Beyazıt Öztürk'le Aşk Yaşadığı İddialarına Son Noktayı Koydu: Eğleniyoruz, Aşk Olsa Söylerim

Son Dakika! Osmanbey'de Bir Kişi Raylara Düşerek Can Verdi, Metro Seferleri İptal Edildi