Almanya'da Fırtına Dinmiyor - Son Dakika

Almanya'da Fırtına Dinmiyor

06.01.2012 11:13
Almanya'da Fırtına Dinmiyor, System.String[]

Almanya'da 'Ulli' adı verilen fırtınadan sonra 'Andrea' isimli fırtına da yaşamı olumsuz etkilemeye başladı.

Almanya'da hafta başında etkili olan 'Ulli' adı verilen fırtınadan sonra 'Andrea' isimli fırtına yaşamı olumsuz etkilemeye başladı.

Özellikle Bavyera, Hessen ve ülkenin kuzeyinde etkili olan fırtına ağaçları devirirken sık sık yolların kapanmasına neden oldu. Fichtelgebirge kenti yakınlarında rüzgarın etkisiyle kontrolden çıktığı açıklanan bir otomobilin karşı yönden gelen araçla çarpışması sonucu 1 kadının öldüğü belirtildi. Hessen'de ise Ren nehri üzerindeki bir konteynerde hasar oldu. Frankfurt ve çevresinde yapılması düşünülen cenaze törenleri şiddetli fırtına nedeniyle ertelendi.

Almanya'nın kuzey kesimindeki sahilde dalgaların boyu metrelerce yükselirken, yüksek kesimlerde kar yağışı ve tipi görüldü.

Münsterland'te bir ağacın kökünden sökülmesi ve rayların üzerine düşmesi sonucu meydana gelen kazada 4 yolcu hafif yaralandı. Birçok eyalette de elektrik hatlarının zarar görmesi sonucu elektrik kesintileri görüldü.

Almanya'da Fırtına Dinmiyor
Almanya'da Fırtına Dinmiyor
Almanya'da Fırtına Dinmiyor

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Almanya'da Fırtına Dinmiyor - Son Dakika


Son Dakika

Koronavirüsü hafif geçirenler dikkat! Hastalığın bıraktığı hasar sanılandan daha büyük Korona tedavisinde çığır açacak araştırma! Herkesin evinde olan Aspirin virüsün düşmanıymış Hagi mi, Alex mi? Fenerbahçe efsanesi Emre Belözoğlu, klişe soruda herkesi ters köşeye yatırdı Çinli şirket, dayanıklılıklarını artırmak için çalışanlarına kendi kendilerini tokatlattı İran lideri Hamaney, Macron'un tavrını "ahmakça" olarak nitelendirdi Akılalmaz olay! Horoz dövüşü baskınına giden polis, horoz tarafından öldürüldü Kaza yapan sürücüden hız sorusuna pişkin yanıt: 500 kilometre hızla geliyordum Merkez Bankası Başkanı, "Dolardaki yükselişi öngörebiliyor muydunuz?" sorusuna böyle yanıt verdi