Almanya'da Kokain Operasyonu - Son Dakika

Almanya'da Kokain Operasyonu

03.02.2017 16:16
Almanya'da Kokain Operasyonu, System.String[]

Almanya'nın Hamburg Limanı'ndaki bir gemiden indirilen konteynerde 717 kilogram kokain ele geçirildi.

Almanya'nın Hamburg Limanı'ndaki bir gemiden indirilen konteynerde 717 kilogram kokain ele geçirildi.

Gümrük Muhafaza Dairesi Müdürü Rene Matschke Hollanda Antilleri'nin en büyük adası olan Curaçao'dan getirilen bir konteynerde saflık oranı yüzde 80 olan 717 kilogram kokain tespit edildiğini belirtti.

Uluslararası bir çetenin işin içinde olduğunu ifade eden Matschke geçen hafta Hollanda'da bu olayla bağlantılı rehin alma vakasının yaşandığını ve çete üyelerinin birbirlerini öldürdüğünü ifade etti.

Kokainin metal atık olarak kaydının yapıldığı ve kurşun kaplamış metallerin içinde tespit edildiği açıklandı.

Yakalanan kokainin Almanya'nın limanlarında bugüne kadar ele geçirilen en yüksek miktar olduğu belirtildi.

Almanya'da Kokain Operasyonu

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Almanya'da Kokain Operasyonu - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika! MHP lideri Bahçeli'den Alaattin Çakıcı açıklaması: Benim dava arkadaşımdır; ülkücüden mafya, mafyadan da ülkücü olmaz Ozan Tufan'dan transfer itirafı: Crystal Palace Sörloth'u alınca benim transferim olmadı Son Dakika: BDDK'dan bir normalleşme adımı daha: Aktif rasyosu düzenlemesi kaldırıldı Ermenistan'ın Azerbaycan'da işlediği savaş suçları raporla dünyaya duyurulacak Irak ile Suriye arası terörist sevkini koordine eden Hizret Çalkın ve buluştuğu teröristler nokta atışıyla öldürüldü Kargocu üzerinde "Kırılacak" yazan paketi yerde sürükleyip fırlattı! O anlar kamerada Son Dakika: Sağlık Bakanlığı 12 bin personel alacak! Atamalarda mülakat yapılmayacak Yıllar sonra işgalden kurtarılan Ağdam'a giden Aliyev ve eşi, harap edilen camiye ayakkabılarını çıkararak girince gönülleri fethetti