Son Dakika Haberleri: Almanya'da Türk Marketine Silahlı Saldırı: 2 Yaralı

Almanya'da Türk Marketine Silahlı Saldırı: 2 Yaralı

18 gün önce

Almanya'nın Kuzey Ren-Vestfalya eyaletinde Türk bir vatandaşa ait süpermarkete düzenlenen silahlı saldırıda, 2 kişi yaralandı.

Almanya'da Türk Marketine Silahlı Saldırı: 2 Yaralı, System.String[]

Almanya'nın Kuzey Ren-Vestfalya eyaletinde Türk bir vatandaşa ait süpermarkete saldırı düzenlendi.

2 KİŞİ MARKET SAHİBİNE KURŞUN YAĞDIRDI

Almanya'nın KRV eyaletine bağlı Gelsenkirchen şehrinde bir Türk süpermarketine, kimliği belirsiz iki kişi tarafından market sahibine kurşun yağdırıldı. Süper market sahibi ve bir market çalışanı ağır yaralanırken saldırganları olay yerinden kaçtığı belirtildi.

OFİSTEN SİLAH SESLERİ YÜKSELDİ

Müşteri gibi süper markete gelen iki saldırganın market çalışanından iş yeri sahibi ile görüşmek istediklerini belirtmesi üzerine, çalışanın iş yeri sahibini markete çağırdığı belirtildi. Markete gelen iş yeri sahibinin, iki saldırgan ile ofise girdiği birkaç dakika sonra ofisten silah seslerinin duyulduğu öğrenildi.

MARKET SAHİBİ İLE ÇALIŞANI YARALANDI

Olayda, 43 yaşındaki Türk iş yeri sahibinin iki saldırganın açtığı ateş sonucu ayaklarından vurulduğu belirtildi. Saldırganların kaçarken market çalışanına ateş etmeleri sonucu çalışanın yaralandığı kaydedildi. Yaralılar tedavi edilmek üzere hastaneye kaldırdı.

POLİS, SALDIRGANLARI ARIYOR

Saldırganlardan birinin 30, diğerinin ise 40 yaşlarında olduğu ve siyah saçlı oldukları belirtildi. Polis, helikopter destekli operasyonla saldırganları arıyor. Olayla ilgili Essen Savcılığı soruşturma başlattı.Annesi Korkudan Ne Yapacağını Şaşırdı, Sofia Richie Tangayla Şov Yaptı İstanbul Ticaret Odası Başkanı İbrahim Çağlar, Yaşamını Yitirdi
İsrail Askerleri Tarafından Gözleri Bağlanarak Götürülen Filistinli Genç, Askeri Hapishanede Tutuluyor