Almanya'da yaşayan Bartınlılardan engelli bireylere yardım - Son Dakika

Almanya'da yaşayan Bartınlılardan engelli bireylere yardım

28.09.2020 16:17
Almanya'da yaşayan Bartınlılardan engelli bireylere yardım, System.String[]

Almanya'da Yaşayan Bartınlılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği (ALBARDER) tarafından Türkiye Sakatlar Derneği Bartın Şubesi'ne 5 koltuk değneği, 36 tekerlekli sandalye ve 40 yürüteç hibesi yapıldı.

Almanya'da Yaşayan Bartınlılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği (ALBARDER) tarafından Türkiye Sakatlar Derneği Bartın Şubesi'ne 5 koltuk değneği, 36 tekerlekli sandalye ve 40 yürüteç hibesi yapıldı.

ALBARDER Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Çil, dernek binasında gazetecilere yaptığı açıklamada, engelli bireylerin yaşam kalitesinin artırılmasına katkı sunmayı amaçladıklarını söyledi.

Yardımların ulaştırılmasına destek verenlere de teşekkür eden Çil, imkanlar ölçüsünde yardım ve desteklerinin devam edeceğini de ifade etti.

Hibe edilen ürünler, düzenlenen törenle ihtiyaç sahibi vatandaşlara teslim edildi.

Teslim törenine, Bartın Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Kömeç, ALBARDER Onursal Başkanı Ahmet Gökgöz, Bartın Sakatlar Derneği Başkanı Ferit Kurulan ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Almanya'da yaşayan Bartınlılardan engelli bireylere yardım - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Türkiye'de insanlar doğduğu kentte yaşasaydı en kalabalık il Şanlıurfa olacaktı Milli Savunma Bakanlığı, F-16'daki Sniper Pod'a yansıyan dolunayın görüntüsünü paylaştı Wanda bu kez zafer kazandı! Cinsel ilişki kaseti nedeniyle tazminat ödeyecekler Gıdada fahiş fiyat şikayeti Cumhurbaşkanı Erdoğan'a iletildi: Mutlaka çözüme ulaştıracağız Burak Yılmaz'ın Mesut Özil sözlerine Ali Koç'tan yanıt: Akşam yatarken söyledikleri için üzülmüştür Son Dakika! Sağlık Bakanı Koca müjdeli haberi verdi: Korona aşılarının ikinci sevkiyatı yarın sabah geliyor Sırası gelmeden korona aşısı yaptıran İspanya Genelkurmay Başkanı Villaroya tepkiler nedeniyle istifa etti Emrecan Sabancı'nın dere yatağına saplanan lüks cipi traktörle kurtarıldı