Almanya'daki sağlık testlerini tamamlayan Filistin Devlet Başkanı Abbas Ramallah'a döndü - Son Dakika

Almanya'daki sağlık testlerini tamamlayan Filistin Devlet Başkanı Abbas Ramallah'a döndü

08.04.2021 23:37
Almanya'daki sağlık testlerini tamamlayan Filistin Devlet Başkanı Abbas Ramallah'a döndü, System.String[]

Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas, Ürdün'e ait helikopterlerle Ramallah'a geldi.

Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas, Ürdün'e ait helikopterlerle Ramallah'a geldi.

Filistin resmi ajansı WAFA'nın haberine göre, Almanya'daki sağlık kontrolü tamamlanan Devlet Başkanı Abbas, Ürdün'e ait helikopterle işgal altındaki Batı Şeria'nın Ramallah kentine döndü.

Haberde, Abbas'ı taşıyan helikopterlerin akşam saatlerinde Ramallah'taki Filistin devlet başkanlık sarayının bahçesine indiği kaydedildi.

Almanya'da yapılan testlerin sonuçlarında herhangi bir olumsuzluk çıkmadığı ve Abbas'ın sağlık durumunun iyi olduğu aktarılmıştı.

85 yaşındaki Abbas, daha önce işgal altındaki Batı Şeria ve Ürdün'ün başkenti Amman'daki bazı hastanelerde çeşitli kontrollerden geçirilmişti.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Almanya'daki sağlık testlerini tamamlayan Filistin Devlet Başkanı Abbas Ramallah'a döndü - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Sihirli olarak bilinen mantarın depresyona iyi geldiği ortaya çıktı Sihirli olarak bilinen mantarın depresyona iyi geldiği ortaya çıktı Koronavirüs yüzünden 8 ferdini kaybeden aile, aşı önceliği istedi Koronavirüs yüzünden 8 ferdini kaybeden aile, aşı önceliği istedi Sahte hocaya 'terör örgütü propagandası' yapmaktan 10 ay hapis cezası Sahte hocaya 'terör örgütü propagandası' yapmaktan 10 ay hapis cezası Rusya'dan 53 yıl sonra bir ilk! Tank ve zırhlı araçlarına Rusya'dan 53 yıl sonra bir ilk! Tank ve zırhlı araçlarına "savaş boyası" sürdüler Hastalarından aldığı yağ dokularıyla dans edip TikTok'ta paylaşan cerraha tepki yağdı Hastalarından aldığı yağ dokularıyla dans edip TikTok'ta paylaşan cerraha tepki yağdı Askeri törende yapılan twerk dans performansı kriz çıkardı: Bu tam bir rezalet Askeri törende yapılan twerk dans performansı kriz çıkardı: Bu tam bir rezalet Ekrem İmamoğlu ile babasının Ekrem İmamoğlu ile babasının "dolandırıcılık" iddiasıyla yargılandığı dava reddedildi Başkan Mustafa Cengiz'den Donk hakkında olay sözler: Cinsel ilişki partilerinden bıktık! Başkan Mustafa Cengiz'den Donk hakkında olay sözler: Cinsel ilişki partilerinden bıktık!