Almanya Federasyonu teknik direktör Joachim Löw ile yola devam edecek - Son Dakika

Almanya Federasyonu teknik direktör Joachim Löw ile yola devam edecek

30.11.2020 20:45

Almanya Futbol Federasyonu, İspanya karşısında alınan 6-0'lık hezimet sonrası Almanya'daki geleceği tarışılan teknik direktör Joachim Löw ile yola devam etme kararı aldı.

Almanya Milli Takımı'nda teknik direktör Joachim Löw'ün geleceği belli oldu.

Almanya Futbol Federasyonu'nun internet sitesinden yapılan açıklamada, 6-0'lık İspanya yenilgisine vurgu yapıldı ve kaybedilen tek bir maçın teknik direktörün başarısına yönelik ölçü olamayacağı belirtildi.

14 YILDIR ALMANYA'NIN BAŞINDA

Almanya Milli Takımı ile yola devam edecek olan Joachim Löw, EURO 2020'de takımın başında olacak. 2006'dan bu yana Löw'ün çalıştırdığı Almanya, 2014 Dünya Kupası'nda zafere ulaşmıştı.

Almanya Federasyonu teknik direktör Joachim Löw ile yola devam edecek

Son Dakika Spor Almanya Federasyonu teknik direktör Joachim Löw ile yola devam edecek - Son Dakika Spor


YORUMLAR (1)

Son Dakika

Erdoğan Bayraktar'dan çok konuşulacak Muharrem İnce paylaşımı! Yeni kurulacak partiye mi katılıyor? 'La Casa de Papel' dizisinin Tokyo'su Ursula Corbero, üstsüz pozlarıyla takipçilerini mest etti Son Dakika: İçişleri Bakanlığı'ndan vali ve kaymakamlara militan diyen Berhan Şimşek hakkında suç duyurusu Güneşli havaları unutun! Kar geri geliyor, hafta boyunca sürecek Dayısının ölüm haberini alan Demet Akalın'ın sözleri yürek burktu Vergi rekortmenlerinin adlarını açıklamamasına Babacan'dan çarpıcı yorum: Saklanıyorlar, 'aman abi çökerler' korkusu var Ronaldo, Suudi Arabistan'dan gelen 53 milyon TL'lik reklam teklifini reddetti Ankara oyun havası oynayan Aleyna Tilki'nin performansı takipçileri tarafından beğenilmedi